ניר יוז בוגר המחלקה לעיצוב גרפי בשנקר בתחרות Top Talent Award

ניר יוז בוגר המחלקה לעיצוב גרפי בשנקר בי"ס גבוה להנדסה ולעיצוב ייצג את ישראל בתחרות העיצוב היוקרתית, Top Talent Award 2006 שהתקיימה בין התאריכים 23-27.11.06 בוינה.
התחרות מיועדת לסטודנטים ואנשי מקצוע העוסקים בפרויקטים חדשניים בתחומי העיצוב והתוכן האלקטרוני.

ניר יוז נבחר ע"י וועדת השיפוט הבינלאומית כאחד מ- 21 המועמדים הסופיים מתוך 300 מועמדים מרחבי אירופה אשר הציגו פרויקטים ב- 8 קטגוריות שונות של עיצוב מולטימדיה בהן: פס רחב מקוון, dvd אינטראקטיבי, תוכן נייד, משחקים, גרפיקת מחשב אינטראקטיבית, עיצוב כלי תוכן וממשקי תוכן, התקנות אינטראקטיביות, טלוויזיה אינטראקטיבית ווידאו דיגיטאלי והנפשה.

 במסגרת התחרות נערך פסטיבל מולטימדיה שכלל הרצאות שונות בתחומי מולטימדיה ופנלים של מומחים מכל העולם, תצוגה של הפרויקטים ב-Palais Epstein, פרזנטציות של כל אחד מהפרויקטים בהשתתפות אנשי מקצוע ועיתונאים במבנה של הפרלמנט האוסטרי וערב "גאלה" נוצץ במוזיאון האומנות והמלחמה של וינה.

ניר יוז, אשר סיים ביולי 2006 לימודיו במחלקה לעיצוב גרפי בשנקר, הציג בווינה את פרוייקט הגמר שלו- "מונדו"- אפליקציית פס רחב לצפייה בשידורים הישירים של משחקי המונדיאל ברשת בליווי תוכן עומק.
האתר מאפשר צפייה במספר שידורים במקביל תוך כדי קבלת מידע רחב היקף המוצע לצופה בהתאם לצרכיו, דפי סטטיסטיקה ונתונים מבוססי וידאו, אפליקציית הימורים חדשה ומגוונת המאפשרת הימורים בזמן המשחק, חנות מוצרים נלווים בה ניתן לצפות בסרטונים רלוונטיים על כל מוצר ומוצר, ארכיון וידאו נרחב, מערכת לשליחת התראות לשידורים עתידיים ב- sms ובאי מייל ופורום חברים הכולל וידאו צ'אטים המאפשרים צפייה במקביל עם אוהדים מכל העולם.
 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים