השושלת נמשכת: ד"ר נאום נווה נבחר כנשיא האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה

ד"ר נאום נווה, חבר סגל המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים, נבחר פה אחד לכהן כנשיא הבא של האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה. האגודה הגדירה לה כמטרה לקדם את התעשייה ואת החינוך האקדמי בכל הקשור בטכנולוגיות הפולימרים. האגודה משמשת לכן, בית לכל החוקרים ואנשי התעשייה בתחום הפולימרים והפלסטיקה בישראל, ומונה כ- 500 חברים. דגש מיוחד ניתן לשילוב הסטודנטים בכל התארים המתמחים בהנדסת פלסטיקה ופולימרים. לאגודה הישראלית קשרים עם אגודות בינלאומיות כמו: Society of Plastics Engineers ו- Polymer Processing Society.

ד"ר נווה ממשיך מסורת מפוארת של נשיאי האגודה הקשורים למחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים. קדמו לו בתקופות שונות: פרופ' שמואל קניג, פרופ' חנה דודיוק, פרופ' עמוס אופיר, פרופ' אנה דותן וד"ר יפתח ניר, כולם חברי סגל במחלקה. יש לציין שהנשיא המכהן, ד"ר יניר שקד הוא בוגר המחלקה אשר שהשלים תואר שלישי בשנקר במסלול המשותף עם אוניברסיטת Massachusetts אשר ב- Lowell.

ד"ר נאום נווה

פרופ' חנה דודיוק, ר' המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים בשנקר, בירכה על המינוי ואמרה: "לכבוד הוא לנו שדר' נאום נווה, שהחל את עבודתו בשנקר לפני כשנתיים, לאחר פעילות של 20 שנה ברפא"ל, בעמדות בכירות בפעילות מו"פ בפלסטיקה ופולימרים, נמצא מתאים לכהן בתפקיד מרכזי זה.  תפקיד שמטרתו שיתוף פעולה בין התעשייה והאקדמיה  במגזר החשוב של הנדסת פלסטיקה ופולימרים. אני מצפה שבעתיד חברי סגל נוספים של המחלקה ימשיכו את השלשלת המפוארת וידעו לתרום לחיזוק הקשר בין האקדמיה והתעשייה שהוא מאבני היסוד של פעילות המחלקה".

תקופת כהונתו של דר' נווה היא לשנתיים ותיכנס לתוקף בתחילת 2018. יוכרז על תחילתה במהלך הכנס השנתי של האגודה שיערך ב- 9 לינואר 2018, באולמי סיטי טאוור, רמת גן.

לחצו כאן עבור פרטים נוספים אודות הכנס

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים