מי אנחנו? הסטודנטים והסטודנטיות של כיתת המהנדסים

ראות בן דוד

מהנדסת מכונות, עוסקת בתכנון ופיתוח פלטפורמות בצבא. יוגאיסטית. אני רואה בהנדסה ובעיצוב כלים עיקריים בהגשמת רעיונות המאפשרים לנו קיום טוב יותר כאנשים וכחברה. מצפה לקבל השראה ולרכוש כמה שיותר כלים כדי שאוכל להמשיך לפתח ולהתפתח.

גיל רז

מהנדס בעל תואר ראשון באווירונאוטיקה מהטכניון ותואר שני בטכנולוגיות ניסויי טיסה מהNTPS-. אוהב דברים שעפים ואוהב לגלוש על כל דבר שאפשר לעמוד עליו. באתי לשנקר בתקווה לגלות ולפתח את הצד היצירתי שבי.

אורי גלבוע

בוגר תואר ראשון בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת בן גוריון. מנהל מוצר בחברת סטארט אפ בתחום הבריאות, לשעבר מתכנן וראש צוותי מכאניקה בחברות רובוטיקהconsumer electronics וסטודיו לעיצוב מוצר. מאז ומעולם היתה לי תשוקה לתחום העיצוב ותמיד הקפדתי להיות קרוב אליו. כעת זיהיתי הזדמנות להתנסות בצורה עוד יותר אינטימית ומלמדת בתחום, ובשאיפה לארגן ולמסד את כל הידע הקיים והחדש לי, כדי להתקרב ולעסוק בתחום העיצוב על היבטיו הרבים. וכמובן, ליהנות מהעשייה!

עומר קולטאי

מהנדס מכונות מהטכניון, איש קבע שמתעסק בתכן מכאני עם המון ממשקי משתמש, אז מבחינתי צורך בעיצוב זה נגזרת ישירה של התפקיד שלי!
חוץ מזה, אני מאמין שעמודי התווך של העולם הם הרלדיקה, מתן מידות וסיבולות גאומטריות, ורוח צה"ל. מוזמנים לשאול אותי על כל אחד מאלה.

אור-יה רוזמן

בוגרת תעשייה וניהול והתכנית לאוצרות בשנקר. משלבת בין תחומי הנדסה, עיצוב ואוצרות. בעזרת התואר אפתח כלים שיסייעו לי בשאיפותיי המקצועיות, חיבור בין דיסציפלינות העיצוב והטכנולוגיה, מתוך הבנת הסימביוזה בין השתיים.

לביא זוהר

מהנדס פולימרים בוגר שנקר. עבורי, התואר הוא הזדמנות לחבר את עולם ההנדסה והחומרים אל עולם העיצוב והמוצרים, ולרכוש סט כלים וחשיבה מולטידיסציפלינרית - כי זה מה שאני אוהב לעשות, וכי שם נמצא העתיד.
בשאר הזמן אני אנליסט הונאות אשראי, צורף חובב, צייר, יזם, פילוסוף, ועם חולשה קלה לוויסקי משובח.

מושיק בן-שלמה

מהנדס מכונות בוגר אוניברסיטת בן-גוריון. עוסק בתחום האקוסטיקה התעשייתית בפיתוח, תכנון, ייצור ויישום פתרונות לבעיות רעש ממוקדים שונים כגון: מכונות, גנרטורים, מתקני הרצת מנועים, מערכות מיזוג תעשייתיות וכו'. התואר השני הינו הזדמנות עבורי להיחשף לתחום העיצוב בצורה מסודרת, לקבל ולהעשיר את מגוון הכלים והידע בתחום ובמיוחד במסגרת כיתה של מהנדסים המגיעים עם ידע ומומחיות בתחומי הנדסה שונים.

מתן בנימיני

מהנדס מעשיה וטיול. פיתוח חשיבה יצירתית ואמפטית, סקרנות לעולם העיצוב והאמנות והשילוב בין תחומי ההנדסה השונים וטכניקות עיצוב. כל אלו דחפו אותי להשתלב בלימודי התואר השני.

גיא פינגולד

מסיים תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול במקביל ללימודי תואר שני בתכנית. מדריך שייט לאוכלוסיות מיוחדות במועדון השייט של עמותת ״אתגרים" במרינה תל אביב. אוהב פיתוח ויצירה של מוצרים חדשים ומאמין שחפיפה בין עיצוב להנדסה גורמת לפיתוח מוצרים בפרספקטיבה אחרת - טובה יותר.

עומר דהאן

מהנדס חשמל שערק לתוכנה. משוגע על אוכל הודי ומתחזק אוסף תבלינים מרשים. פנאט של קפה ומייחל להתרחבות של בשורת "הגל השלישי" בארץ. התואר בשבילי הוא הזדמנות להפוך רעיונות מופשטים למוחשיים בדרכים יצירתיות שלא הכרתי קודם.

איתן שטיינברג

מהנדס מכונות בוגר הטכניון, משרת ביחידת פיתוח רק"מ במשרד הביטחון. במסגרת עבודתי נחשפתי לעיסוק בעיצוב והתחום משך אותי. מאמין שהתוכנית תקנה לי כלים מעשיים לשלב עיצוב בעבודה השוטפת.

גלית זילברמן

כימאית. אוהבת לעבוד עם הידיים ולהרגיש חומרים שונים. אוהבת להסתכל על רעיונות עיצוביים . רוצה לשלב טכנולוגיה ועיצוב ונהנית מההסתכלות השונה של עולם העיצוב.

נועה ראובני

מהנדסת ביו-רפואה בוגרת אוניברסיטת תל-אביב. עובדת בצוות של פרוייקטים מיוחדים בחברת אלגוטק, חברת תוכנה למערכת פאקס לדימות רפואי. התואר הזה בשבילי הוא המקום בו אני מאמינה שאלמד בצורה המדוייקת ביותר לזהות את צרכי המשתמש ולהעביר את המסרים בצורה ברורה יותר. אוהבת לבשל ולתפור (בעיקר תחפושות לילדים, למרות שהם מעדיפים משהו בנאלי מהחנות, מקווה שזה יעבור להם).

אריאל צור

מהנדס מכונות, קצין ביחידת פיתוח טנקים. המטרה שלי מהתואר בעיצוב למהנדסים היא לקבל את הכלים בשיטות עיצוב מוצר, מתהליך אפיון המוצר ועד לייצור המוצר עצמו, במטרה ליצור מוצר שיהיה בעל השפעה חיובית על חיים של אנשים.

תומר טוביאנו
בוגר הפקולטה לאווירונאוטיקה וחלל בטכניון. מהנדס מכונות בחברה מובילה בתחום הרפואה האסתטית. התואר בשבילי הוא בגדר מזור לנפש העיצובית שבי וגם הזדמנות להפגין את יכולתי בתחומים אחרים.
בזמני הפנוי אני נהנה לגלוש, לרוץ (זה לא באמת כיף), כדורגל, קולנוע והכי חשוב - להיות עם המשפחה.

תום פסח

מסיים תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול בשנקר, עובד כיו"ר אגודת הסטודנטים. אחרי שאתה נחשף במשך שלוש שנים לכלל המחלקות בשנקר להמשיך לתואר שני זאת בחירה כמעט טבעית בשבילי. לדעתי, עתיד ההנדסה תלוי ביצירתיות ועולם התוכן הרחב שהעוסקים בתחום יביאו איתם. אני מחכה בקוצר רוח להיות חלק מהדור המהנדסים החדש!

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>