מי אנחנו: הכירו את המחזור השני של כיתת עיצוב למהנדסים!

מחזור ב' של התכנית לתואר שני בעיצוב למהנדסים מוכיחים שהתשוקה לתחום יכולה להגיע ממגוון רחב של מקומות, צבעים ותחומי עניין. הם שונים זה מזו, ובכך מצליחים להפוך את התכנית לבולטת ומזמינה. אנו גאים לתת במה לסטודנטים שלנו להציג את עצמם, מאיפה הם באו, במה הם מתעסקים ולאן הם שואפים להגיע:

ליאת וקס

מהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון, בוגרת הטכניון. אימא לשלוש בנות. בשנתיים האחרונות עוסקת בהמצאת צעצועים ומשחקים. התואר הזה מאפשר לי להמשיך ולעסוק בתחום, ליצור וליזום רעיונות משוגעים ובעיקר להכיר חברים ושותפים לדרך. באופן כללי אני מכורה לשוקולד ולמתוקים.

סלע גרשוני

מהנדס חומרים, פיזיקאי, מהנדס איכות. אבא לשתי בנות מהממות. אוכל בביסים גדולים מדי, חוץ משוקולד כהה, אותו אני מגלגל לאט על הלשון. הולך מהר, צועד בצעדים גדולים, למרות שאת העולם משפרים בצעדים קטנים - עקב בצד אגודל.

דני כרמי

בוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בתוכנית דומה מאוניברסיטת Chalmers  בשוודיה. מנהל פרויקטים בתעשייה הביטחונית. בטוח שהתואר השני בעיצוב למהנדסים בשנקר ישלים ויעשיר פערי ידע. בין לבין רוכב בשטח.

דור מלכה

מסיים השנה תואר ראשון בהנדסת תוכנה במקביל ללימודי תואר שני בתכנית. עבורי, התואר השני הוא הזדמנות לצאת משבלונת 'המפתח' ולהבין יותר לעומק את צרכי המשתמש על מנת שאוכל ליצור עבורו מוצר סופי בהתאמה כמעט מושלמת. השאיפה שלי היא לשמש, להנחות ולהוביל יזמות וסטארט-אפים בארץ ובעולם ועל כך אני גם משקיע את רוב שעות הפנאי שלי - בלמידה ובהקמה של פרויקטים עצמאיים תוך מתן דגש על היבטי פיתוח תוכנה והעצמת חווית המשתמש מול המוצר.

יובל צוקר

בת 26, נשואה. מסיימת השנה תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. עובדת בחברת אינטל בתפקיד מהנדסת חומרה. מנצלת את ההזדמנות המדהימה הזו ללמוד בתכנית לתואר שני בעיצוב למהנדסים לשלב בחיי ההנדסה את עולם הדיזיין.

יהונתן לוי

מהנדס חשמל בוגר אוניברסיטת בן גוריון, התואר השני הוא הזדמנות בשבילי להנגיש טכנולוגיה, לחדש ולרגש.

ליאור קמחי

מסיימת השנה תואר ראשון בבית הספר להנדסת תעשייה וניהול. עובדת בחברת סטארט אפ המתמחה באופטימיזציה של פרסום באינטרנט. במהלך התואר הראשון חיפשתי את המקום בו ניתן לשלב בין תעשייה וניהול לבין עיצוב. אני מצפה כי בלימודיי בתכנית אוכל להיחשף לעולם העיצוב באופן מקצועי, ולפתח ראייה רחבה יותר בתחומים אלו.

רומן בולשיך

מהנדס מכונות, בוגר הטכניון (תואר שני בהנדסה), עבורי התואר השני בעיצוב מיועד להעשרת הידע, פיתוח יכולות חדשות ושיפור יכולות תכן בדגש על ממשקי משתמש.

יעל לוסטיג

מהנדסת תעשייה וניהול בוגרת אוניברסיטת בן גוריון. מנהלת פרויקטים. התואר הזה הוא הזדמנות לפתח ולשלב את הפן העיצובי בקריירה.

הכירו את המחזור הראשון של כיתת עיצוב למהנדסים!

שלומי בנדקוסבסקי

מהנדס מכונות, יזם, מתמחה בפיתוח מערכות אלקטרומכניות, התואר משלים את ארגז הכלים למתכננים מכנים-מפתח יצירתיות ויוצר קהילה תומכת ליצירה. אוהב לטייל בשטח, חוטא בנגרות וחובב תקליטים.

קרן גולד

מסיימת לימודי הנדסת תוכנה בשנקר, עובדת באינטל. התואר הוא ללא ספק הזדמנות בשבילי להיכנס לעומק העולם הדיגיטלי ובעיקר בתחום מוצרי מדיה ושיווק שלהם במגוון פלטפורמות בין היתר UX/UI . בשעות הפנאי בעיקר עושה פיזיותרפיה ובכללי ממש אוהבת טיסות ספונטניות למדינות שהקזינו בהן חוקי.

עופר אסף

מסיים לימודי פלסטיקה ופולימרים בשנקר. עבורי, לימודי תואר שני בעיצוב, בנוסף לכלים שרכשתי בתואר בהנדסה, הרגיש פשוט נכון.

יוסי ולדמן

מהנדס אלקטרוניקה בתחום התקשורת האל-חוטית, G4/5G . בוגר אוניברסיטת בן-גוריון. קריירה של מעל 20 שנה בתעשיית ההייטק הישראלית, חברות סטארטאפ וארגונים גדולים, עובד בקוולקום. התואר הוא צ'ופר לחיים, מאפשר לי לפרוץ את גבולות הרציונל ההנדסי למרחבים לא סדורים.

רחלי הרוש

בוגרת תואר ראשון בהנדסת פלסטיקה ופולימרים בשנקר. עובדת כמהנדסת הבטחת איכות ורגולציה בחברת BGM מעבדות, המפתחת ומייצרת חומרים בתחום הדנטל. רגישות לסביבה מעלה בי שאלות על המצב הקיים ועל סדר הדברים. עוד בלימודי התואר הראשון הרגשתי צורך לשלב בין הפן ההנדסי לפן העיצובי, ומסלול התואר הוא הזדמנות בשבילי לרכוש כלים לפיתוח חשיבה לא קונבנציונאלית במטרה למצוא פתרונות חדשניים, יצירתיים ופרקטיים. מושבניקית שגרה בתל אביב שמביאה את הטבע לעיר ובעלת חולשה לסוקולנטים.


ליקה מנשרוב

מהנדסת טקסטיל-בוגרת שנקר. לא מעט עיסוקיי סביב שנקר - מלמדת בפקולטה להנדסה, בבית הספר להנדסת תעשייה וניהול ובנוסף מתאמת אקדמית של היחידה להיסטוריה ופילוסופיההתואר הזה עבורי הוא הזדמנות לגלות ״עולם חדש״ ולגרום למוח של מהנדסת לחשוב קצת אחרת. השילוב בין תחומים שונים ודומים בו זמנית - הנדסה ועיצוב, מרגש בהחלט. אימא ל- 2 ועם מעט מאוד זמן פנוי אותו ממלאה בספורט מים ובריצה בלווי מוסיקה קלאסית.

מיה ביתן

מהנדסת תעשייה וניהול, בוגרת אוניברסיטת בן גוריון. הגעתי לתואר בעיצוב לאחר שנים בהובלת פרויקטים מתחום ארגון ושיטות, ייעול תהליכים ושיפור תפיסת השירות בארגונים שונים. התואר השני בעיצוב הוא מתנה לעצמי לעסוק בפן היצירתי של תכנון ועשייה, של צבירת כלים וחשיפה לעולמות חדשים. בזמן החופשי (המועט) שלי, אני אוהבת מאוד לעסוק ביצירה ולהתנסות בחומרים שונים, כך יוצא שאני נגרית חובבת, אשר מתנסה גם בציור, כתיבה וגינון.

בראש העמוד: מתוך מרתון סדנאות מעשיות בתכנית (צילום: אחיקם בן יוסף)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>