מעצבת האופנה אליאן סטולרו מסבירה איך מלבישים את נשות המפתח בישראל

גם בתקופה הזו, שבה רוב הציבור מדלג על עמלת החנויות ורשתות האופנה בישראל ועובר יותר ויותר לרכישה באונליין, יש מי שחייבות בגדים "טיילור מייד" - תפירה עילית, אישית וקפדנית, שהפכה למושג נדיר בלקסיקון של ימינו. גם בגדי ה"הוט קוטור" נחשבים לנחלתם של הסלבס בלבד, אבל מתברר שיש עדיין מעצבים ישראלים רבים שלא ויתרו כל כך לבני דור המילניום, שאוהב להתהדר במה שכונה פעם "שמעטס".

את מעצבת האופנה אליאן סטולרו, פגשתי לשיחה על עסקים ואופנה. המותג "אליאן סטולרו" ידוע בעיצוביו לנשות מפתח חזקות, כאלה שיודעות שלעסקים צריך, קודם כל, שכל אבל רצוי גם אסתטיקה וגלאם. רבים מעיצוביה מתאימים לנשות עסקים שמחויבות לקוד לבוש ייצוגי עקב תפקידיהן והעובדה שהן נמצאות כל העת בעין המצלמה.

המעצבת עלתה ארצה לאחר שסיימה את לימודי הבגרות שלה בצרפת, למדה עיצוב ב"שנקר" ובחרה להישאר פה מטעמי ציונות, למרות הרצון ללמוד לתואר שני בחו"ל ולפרוץ שם. הבחירה לחיות כאן הייתה לדבריה טבעית, ולכן החליטה לפתוח פה עסק כבר בגיל צעיר. אט־אט סטולרו הפכה לאחת המעצבות הישראליות הבולטות ואף השתתפה באירועים לאומיים שהביאו גאווה גדולה: "לפני שנים, התקיימה תצוגה גדולה בקיסריה למען השלום, עם ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. זומנו מעצבים מכל העולם, ומישראל כמובן, להציג בגד אחד שמדבר על השלום. נבחרתי להיות בתצוגה הזו, דבר שהיה סוג של פסגה מבחינתי, מאוד התחברתי לנושא השלום, והיה לי הכבוד לייצג ולהציג עם מעצבים מכל העולם.
 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים