שחר אבנט, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה, תייצג את שנקר בשבוע אופנת הבוגרים של לונדון

לונדון כן מחכה לה: שחר אבנט - בוגרת המחזור האחרון של המחלקה לעיצוב אופנה - תציג את קולקציית הגמר שלה בתצוגה בינלאומית מיוחדת בשבוע אופנת הבוגרים של לונדון. נבחרה לייצג את שנקר באירוע היוקרתי, בו משתתפים מדי שנה מעצבים צעירים ומבטיחים מהמוסדות האקדמיים המובילים בעולם, ותתמודד בתחרות הבוגר/ת המצטיין/ת.

קולקציית הגמר של אבנט, שזכתה לשבחים רבים מאז נחשפה בתצוגת האופנה של שנקר, מוקדשת למערכות היחסים שלה עם בנות משפחתה. תחת הכותרת "הנשים בחיי", היא יצרה סדרת דגמים מרהיבים בהשראת הדמויות שעיצבו את חייה: אמא, שתי סבתות ושתי אחיות. כל אחת מהן זכתה לפרשנות אישית מלאת רגש וצבע, המשלבת בין תמונות וזכרונות, ציורים ומשפטים.

"כל אחת מהנשים הפכה לעולם צבעוני, בעל טקסטורות, משפטים ושפה", מספרת אבנט על הפרויקט שלה: "הקולקציה איננה מציגה סיפור אוטוביוגרפי, אלא מבט אישי מתוך עולמי הפנימי בלבד". 

הנשים בחייה: דגם מתוך הקולקציה של שחר אבנט (צילום: דנה וקסלר)

שבוע אופנת הבוגרים של לונדון שם לו למטרה לחשוף את המעצבים הצעירים והמבטיחים מהמוסדות האקדמיים המובילים בעולם. מאז יצא לדרך, בשנת 1991, ביסס את מעמדו כאחד האירועים החשובים והמשפיעים על זירת האופנה הבינלאומית, המושך אליו אלפי מבקרים מרחבי העולם. 

במסגרת אירוע השבוע האופנתי תתקיים תחרות בינלאומית, בסופה יוכרז על הבוגר/ת המצטיין/ת שיזכה להציג את עבודותיו בשבוע האופנה של לונדון בקיץ 2018.

בראש העמוד: קולקציית הגמר של שחר אבנט בתצוגת האופנה השנתית של שנקר (צילום: רפי דלויה)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>