סטודנטית שנה ד' במחלקה לעיצוב אופנה היא הזוכה בתחרות הבינלאומית של חברת Hand & Lock

 Hand & Lock היא חברה בריטית מובילה בתחום הרקמה והעיטור, אשר מספקת את צרכי התעשייה בתחום זה באופן בינלאומי. החברה מקיימת מידי שנה תחרות יוקרתית בתחום הרקמה והעיטור. בתחרות משתתפים סטודנטים לעיצוב אופנה וטקסטיל מרחבי העולם.
 

מבין 300 מועמדים עלו לשלב הגמר 30 מעצבים צעירים מרחבי העולם. בסופו של תהליך ארוך ותובעני הוכתרה הזוכה במקום הראשון – טטיאנה פוגרבניאק, סטודנטית שנה ד' בשנקר במחלקה לעיצוב אופנה, הנציגה הישראלית היחידה.
הקולקציה המנצחת של פוגרבניאק רקומה ומעוטרת בהשראת סיפורי אלף לילה ולילה כנושא על, תוך התמקדות בהשראת הרקמה הכנסייתית והאיקונה הרוסית שמופיעה בתפאורה הכנסייתית ובבגדי אנשי הכמורה של טרום ההשפעה המערבית.

 
הפרס הראשון שהוענק לטטיאנה כולל:
* פרס כספי של 10,000$.
* הזכות המכובדת להציג את עבודותיה במוזיאון ויקטוריה ואלברט.
* ריטניה (בנוסף לתצוגה במוזיאון באוסטרליה).
* הזדמנות לעבוד ב"סטודיו של מריון ותומס".
* חשיפה בינלאומית מעל גבי כרזת התחרות לשנת 2008.
* עמוד ביוגראפי באתר של Hand & Lock.
כל אלו ועוד ליווי ויעוץ עסקי ומקצועי במפעלי משרדי החברה בלונדון, כאשר תהיה טטיאנה מוכנה לצאת לדרך המקצועית העצמאית
 
לקבלת הפרס הוזמנה טטיאנה לסידני אוסטרליה, ל - Powerhouse Museum , אחד מהמוזיאונים המובילים לאמנות העיצוב באוסטרליה אשר הינו אחד מנותני החסות לתחרות. את הפרס קיבלה פוגרבניאק במעמד חגיגי מידיהם של ג'ניפר סנדרס המנהלת בפועל של ה - Powerhouse Museum ואלסטר מקלאוד יו"ר Hand & Lock, אשר התרגש במיוחד מהמעמד בשל היותו יהודי ממוצא סקוטי. הפרס הוענק במסגרת כנס ותערוכה של החברה המארגנת, הנושאים את השם: “Embroidering the future” .

 
 

 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>