קורס עיצוב תצוגה תשע"ח: חלון הראווה של יעלי לוין

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

יעלי לוין // שנה ד' // סמסטר א' // תשע"ח

  • מועד הקמת החלון: מרץ 2018
  • מיקום: כניסה לבניין מיטשל, חלון ימיני

תהליך העבודה על חלון הראווה החל בהתבוננות על עבודותיי, תוך ניסיון להבין את המכנה המשותף ביניהן. לאחר מחשבה רבה, הגעתי למסקנה שמגוון החומרים, הצבעוניות והשוני בתכשיטים מבקשים ממני ליצור להם מרחב נעים ונקי, אך מעניין ומושך. הגורם המאחד בעבודותיי הוא יצירת פרטים דקורטיביים רבים המאורגנים בתוך סדר מסוים.

הצבתי לעצמי מטרה: ליצור סביבה מכילה לתכשיטים, בה יוכלו להתעמק בפרטיהם ובייחוד שלהם.

על מנת ליצור שפה משותפת בין העבודות למצע התצוגה שלהם, החלטתי לקחת השראה מתכשיטים שעיצבתי במסגרת קורס סברובסקי. את התכשיטים יצרתי מתוך אינטרפרטציה שלי ליצירות מתקופת הבאוהאוס.

בתכשיטים, את האבנים שיבצתי בלוחות עץ שמהווים סביבה נקייה לאבן, ומחוברים ע"י גומיות. את קצוות הלוחות הפכתי לפאסטות צבועות המתקשרות ומלוות את האבן ומוסיפות לה רובד נוסף ונפח. בחלון הראווה, השוויתי את האבנים לתכשיטים. לוחות העץ משמשים כרקע ומחוברים ע"י מדפים. מטרת הצבעים ליצור אווירה נעימה המושכת את עין הצופה.

כמעצבת ויוצרת, אני אוהבת ליצור בטכניקות שונות, והשילוב בין טכנולוגיות עתיקות וטכנולוגיות מתקדמות היה חשוב עבורי לאורך כל הלימודים. לכן, כשניגשתי לעצב את חלון הראווה שלי שילבתי בין הטכנולוגיות: צורפות, חיתוך ידני של משטחי עץ המשולב עם תכנון במחשב ופיסול ב- CNC.

איך יראה חלון הראווה הסופי של יעלי לוין? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-07.03, החל מהשעה 19:30! 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>