קורס עיצוב תצוגה תשע"ט: חלון הראווה של סתיו בוזגלו

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

 

בוזגלו סתיו // שנה ד' // סמסטר א' // תשע"ט 

 

  • מועד הקמת החלון: דצמבר 2018
  • מיקום החלון: בכניסה לבניין מיטשל

את הפרוייקט שלי התחלתי ממחשבה על המושג חלון, איפה אנחנו פוגשים אותו ביומיום, איפה אנחנו פוגשים חלון ראווה ביומיום, ואיפה הוא פוגש אותנו בתוך הקונטקסט של "שנקר". מהו ההבדל בין חלון ראווה ברחוב לבין זה הנמצא בשנקר. החלון נמצא בתוך קונטקסט מסוים, ובתהליך העבודה שלי בחרתי להתייחס לכך. בעיניי יש חשיבות רבה למיקום, לאנשים הפוגשים בחלון, איך מתי ולמה.
 
בחלון הראווה שלי בחרתי ליצור חלל מינימליסטי, מדויק, נקי,המאפשר הן להתמקד בטבעת אחת בודדה והן לאתגר את המושג "חלון" וזאת באמצעות שימוש במראה. המראה מאפשרת לצופה לראות את עצמו כאשר מתבונן בחלון, וזאת בניגוד למה שקורה בדרך כלל כשאנו מתבוננים בחלון (התבוננות מבעד לזכוכית על משהו שהוא לא אנחנו). האם זהו עדיין חלון, כאשר מה שאנחנו רואים בהשתקפותו היא את עצמנו. 
 
בחלון בחרתי לשים פרויקט אחד משמעותי ממהלך הלימודים, והוא טבעת עשויה סבון, לחווית שטיפת ידיים יעילה והיגיינית. ההשראה ליצירת הטבעת נוצרה מתוך המפגש עם שטיפת ידיים, ובחירה לאפשר לאובייקט סבון להתממשק לגוף. הטבעת עשויה תושבת פלסטיק סביבה גוש סבון.
 
חלון הראווה מהווה בשבילי הזדמנות לבטא את עצמי, וחלל בו אנשים נוספים יכולים לקבל הצצה למה שקורה במוח שלי. מקווה שתהנו, סתיו.
 
איך יראה חלון הראווה הסופי של סתיו בוזגלו? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-12.12, החל מהשעה 19:30! 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>