קורס עיצוב תצוגה תשע"ח: חלון הראווה של סול חזן

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

סול חזן // שנה ד' // סמסטר א', תשע"ח

  • מועד הקמת החלון: ינואר 2017
  • מיקום החלון: בכניסה לבניין פרניק

בהתחלה ניגשתי לקורס ממקום של סקרנות, האם הגודל של החלון ישפיע על יכולות העיצוב שלי? האם אצליח לבטא את הסגנון שלי בממדים ובתנאים אחרים מאלה של עיצוב תכשיטים? זהו אכן אתגר גדול, לעבור מקנה מידה קטן מאוד לקנה מידה גדול.

בצורה מאוד טבעית, פרסתי את התכשיטים שיצרתי מתחילת דרכי בשנקר, וגיליתי שהדנ"א של העבודות שלי מובהק! הוא מושתת על חומר מסוים, צבע ולרוב גם על טכנולוגיות מתקדמות. צבע הוא מרכיב מאוד מרכזי בעיצוב שלי!

תהליך עיצוב החלון היה מאוד מבלבל, אך עם הזמן הבנתי שהתשובות נמצאות אצלי בלבד, באינטואיציה ובארגז הכלים שרכשתי במהלך 3 השנים האחרונות. ההשראה הצורנית שלי נובעת ישירות מתקופת הארט דקו - הצורות גאומטריות, כאשר כל צורה מושפעת מהפונקציה שהיא אמורה לשרת.

בניית החלון שלי היא שילוב של עבודת מחשב וחיתוך לייזר,  תוך בדיקות פיזיות שביצעתי בקנה מידה 1:1. החלון עוסק ברובו בטכניקה בה אני משתמשת ביצירת התכשיטים שלי - השכבות.

בשלב הבנייה הגדרתי לעצמי כללים מאוד ברורים. צבע היה אחד המרכיבים העיקריים בו כמו שהוא דומיננטי גם בתכשיטים שלי. את הקומפוזיציה הצורנית בניתי על בסיס קבוצות תכשיטים שהתאמתי זה לזה, כך שהצופה בחלון הראווה שלי ייהנה, ויחווה חוויה.

איך יראה חלון הראווה הסופי של סול חזן? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-10.01, החל מהשעה 19:30! 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>