קורס עיצוב תצוגה תשע"ח: חלון הראווה של הירוט חזקיהו

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

הירוט חזקיהו // שנה ד' // סמסטר ב' // תשע"ח

  • מועד הקמת החלון: מאי 2018
  • מיקום: כניסה לבניין פרניק, חלון שמאלי

במסגרת קורס חלונות ראווה הצעד הראשון היה לפרוש את כל התכשיטים שיצרנו במהלך הארבע שנים בכדי להתחיל להעלות שאלות של מי אני בתור מעצבת? הנחת התכשיטים וההסתכלות עליהם העניקה לי אפשרות של התבוננות מחדש והבנה של מי אני ומהם עולמות ההשראה שמעניינים אותי בתור יוצרת/מעצבת .

תחילה, עיצבתי קומפוזיציות שונות בצבעים שונים עד שלבסוף הבנתי שמה שמייחד את עבודותיי זה ה-Craft, עבודת היד. 

בשלב השני כשהתחלתי לחדד רעיון לעיצוב החלון הבנתי שעליי להתמודד עם מימדים חדשים, אני כבר לא מעצבת תכשיט בגדלים סטנדרטים אלא מדובר בחלון ראווה לתכשיטים שאמור להעביר את הסגנון ואת השפה שלי בתור מעצבת וכמובן להדגיש את התכשיטים עצמם.

השליטה בחומר ועיבודו אלה שני מאפיינים בולטים מאוד בעבודותיי והם למעשה החותמת שלי, לכן הבנתי שחייבת להיות עבודת יד בחלון , שתהיה ברורה לעין הצופה ועם זאת כזו שלא תמשוך את מלוא תשומת הלב מהתכשיטים.

ההשראות שלי לעיצוב החלון כמו ברוב עבודותיי הן אורגניות ומלאכת יד. באמצעות חוטים וכדורי זכוכית ניסיתי ליצור תחושה של טבע, אורגניות ופריחה שמופיעה באשכולי הכדורים .

איך יראה חלון הראווה הסופי של הירוט חזקיהו? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-02.05, החל מהשעה 19:30! 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>