קורס עיצוב תצוגה תשע"ז: חלון הראווה של פאולה אפלבאום

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

פאולה אפלבאום // שנה ד' // סמסטר א', תשע"ז

  • מועד הקמת החלון: ינואר 2017
  • מיקום: רחבת הכניסה לבניין מיטשל, חלון שמאלי
  • האתר של פאולה

מרבית התכשיטים שיצרתי במהלך לימודיי מתאפיינים בחזרתיות של קווים גיאומטריים, עליהם ביצעתי מניפולציות שונות ש"שברו" את הסימטריה שלהם. ככלל, אני מתייחסת לכל אחד מהאובייקטים שלי כאל אוסף חומרי גלם שהתחברו לכדי תכשיט בעל אופי וזהות ייחודיים. 

חלון הראווה שעיצבתי עבור התכשיטים שלי נולד מתוך העקרונות המלווים אותי בתהליך יצירתם: הערך המוסף של צורות הבסיס מתקבל מאופני החיבור הייחודיים ביניהן.

בהתאם לשפת העיצוב שלי, בחרתי להציג בחלון הראווה קומפוזיציה של מלבנים המבוססת על חזרתיות ובכך מעניקה במה ראויה לכל אחד מהאובייקטים המוצגים בה. באופן זה ביקשתי להשיג מרחב תצוגה "נקי", בו התכשיטים הם הנושא המרכזי. 

שילוב בין חומרי גלם שונים סקרן והעסיק אותי לאורך כל תקופת לימודיי, כך שבחרתי ליישם אותו בחלון הראווה שתכננתי באמצעות "נגיעות" קטנות של צורה וחומר. לאחר מחשבה רבה כיצד ליישם את החזון הרעיוני והעיצובי שלי, בחרתי להשתמש בברזל, שאפשר לי את הדיוק המירבי שחיפשתי. 

  • איך יראה חלון הראווה הסופי של פאולה אפלבאום? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-18.01.17, החל מהשעה 19:30!

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים