קורס עיצוב תצוגה תשע"ו: חלון הראווה של מעין שוורץ

במסגרת קורס עיצוב תצוגה במחלקה לעיצוב תכשיטים, מתנסים הסטודנטים משנה ד' בתכנון, עיצוב והקמת חלונות ראווה עבור עבודותיהם האישיות ואנחנו מלווים אותם בתהליך החשיבה והיצירה:

מעין שוורץ // שנה ד' // סמסטר א', תשע"ז

מועד הקמת החלון: דצמבר 2016

במקרים רבים, האובייקטים שאנחנו יוצרים "מדברים" במקומנו. מבלי שנבחין בכך, הם מבטאים אותנו, גם כשהעין המתבוננת אינה מזהה את הדמיון והקשר ביניהם.

כדי לזהות את ה"מילים" הסמויות בתכשיטים שלי, פרשתי את כל עבודותיי וחיפשתי את המשותף להם. במבט ראשון התקשיתי למצוא חוט מקשר בין הפריטים השונים, אך התעמקות בהם חשפה בפני כי אני מרבה להשתמש בחוטים, בצורות גיאומטריות פשוטות ובכאלו המתאפיינות בזרימה ובהמשכיות. 

התכשיטים שאני יוצרת מתאפיינים בסגנון נקי, פשוט ומדויק וזאת היתה האווירה שביקשתי לבטא בחלון הראווה בו יוצגו. גיבשתי קומפוזיציה המבוססת על מבנה גיאומטרי, סימטרי והמשכי, כך שתדגיש את הקו המשותף של האובייקטים, אך גם את הייחודיות של כל אחד מהם. 

המבנה התלת-ממדי שבניתי בולט במאסיביות מונומנטלית, כך שהמתבונן בו נדרש להתקרב אליו ולבחון את התכשיטים העדינים והקטנים המוצגים בו. הניגודיות המוחלטת בין המסגרת לתוכן מדגישה את הפריטים ומעניקה להם נפח ומשמעות. 

איך יראה חלון הראווה הסופי של מעין שוורץ? הצטרפו להגשות הפתוחות שיתקיימו ביום רביעי, ה-14/12/16, החל מהשעה 19:00!

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים