שנקר ואוניברסיטת ג'פרסון, מהמוסדות האקדמיים הרפואיים הגדולים בארצות הברית, בשיתוף פעולה אקדמי בתחומי הרפואה, העיצוב וההנדסה

הבוקר נחתם הסכם עבודה משותף בין מכללת שנקר לאוניברסיטת ג'פרסון, מהמוסדות האקדמיים הגדולים לרפואה בארה"ב. 

ההסכם בין ג'פרסון לשנקר יקדם תכניות ושיתופי פעולה בינלאומיים בין סטודנטים, חוקרים, אנשי אקדמיה, תעשייה, קובעי מדיניות ומחנכים. באמצעות עבודה משותפת זו, יקודמו נושאים מהותיים, בדגש על שיפור בריאות הציבור, קידום תחום הטיפול הרפואי בקנאביס, פיתוח תרופות חדשות נגד מחלת הסרטן ומציאת פתרונות לגישור הפערים הבריאותיים בין אוכלוסיות מוחלשות וחזקות.

מימין לשמאל: פרופ' צבי גרינוולד, פרופ' יולי תמיר, פרופ' מארק טיקוצ'ינסקי, הגב' אורית אפרתי ומר צבי ימיני (צילום: אחיקם בן יוסף)

מעבר לתחומי הרפואה והביו-מד, יקודמו שותפויות בתחומי העיצוב, ארכיטקטורה, טקסטיל והנדסה. בנוסף, יושקו פרויקטים קליניים ייחודיים בשיתוף מוסדות רפואיים בכירים, לרבות בית החולים שיבא, איכילוב, הדסה וכן עם מסלול "צמרת" של צה"ל.

נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, ברכה על שיתוף הפעולה והביעה תקווה כי הקשר עם אוניברסיטת ג'פרסון יקדם את המחקר הבינתחומי בשני המוסדות ויביא לידי ביטוי את המגוון הרחב של כישורים המצוי בהם. "אנו שמחים במיוחד על ההזדמנות לעסוק בנושאים הקשורים לאיכות החיים ולרווחתם של אנשים בישראל, בארה"ב ובעולם כולו."

"אני שמח שהצלחנו להוציא לפועל את הפרויקט המשותף בינינו", אמר פרופ' מארק טיקוצ'ינסקי, סגן הנשיא לנושאים אקדמאיים באוניברסיטת ג'פרסון ודיקן ביה"ס לרפואה ע"ש סידני קימל"לאוניברסיטת ג'פרסון יש היסטוריה המתפרשת על פני 200 שנה, ועבודה משותפת עם מכללת שנקר עוד מימיה הראשונים כמוסד להנדסת טקסטיל - כך שמדובר בסגירת מעגל מרגשת, עם חתימת חוזה העבודה המשותף בין המוסדות".

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>