תלמידי תקשורת חזותית בסיור במפעלי HP INDIGO בקרית גת

במסגרת שיתוף פעולה עם חברת HP INDIGO, סטודנטים משנה ג׳ בתקשורת חזותית התארחו במפעלי החברה בקרית גת, שם עברו סיור מודרך מרתק וסדרת הרצאות מפי אנשי המקצוע של אינדיגו. במהלך הביקור התעוררה התעניינות והתלהבות רבה בקרב הסטודנטים ואנשי הצוות, אשר זכו לתשורות מפתיעות ומושקעות מאוד בדמות מוצרי דפוס הנושאים את שמות הסטודנטים. היום הסתיים עם הקמת תכנית לפרוייקט משותף, אשר מתקיים בימים אלה במסגרת קורס ״דפוס - קטלוג״ בהנחיית נירית בנימיני.

נושא הפרוייקט הוא דיו מיוחד שפותח ב HP INDIGO, דיו נסתר אשר מתגלה רק בתנאי תאורה מסויימים. משימת הסטודנטים הנה להציע דרך מסקרנת וחדשה להשתמש בדיו הנסתר כך שיביא ערך מוסף לפרווייקט העיצובי במסגרת קמפיין מסחרי או תרבותי.

הפרוייקטים וההצעות המעניינות ביותר יופקו ויודפסו עם הדיו המיוחד במערכות ובכלים של  HP INDIGO, ויוצגו בתערוכות של אינדיגו בארץ, בעולם ובשנקר.

הגשת ההצעות מתוכננת ל-30 ביוני כאשר התצוגה של התוצרים המודפסים תתקיים בתחילת שנת הלימודים הבאה.

בנוסף, המרצה מיכל לביא מ-HP INDIGO תעביר לתלמידי התואר השני בעיצוב למהנדסים הרצאה במסגרת הקורס "מה החוכמה?" – מוצרים חכמים 101", בהנחיית מאיה ארזי ודן לויטוס, את אחת הגישות של החברה למוצרים חכמים בנוף המשתנה של בינה מלאכותית, למידה עמוקה, האינטרנט של הדברים והמהפכה התעשייתית הרביעית. הקורס נועד לאתגר את הלומדים לאפיין מוצר "טיפש", ולהופכו ל"חכם" בכל דרך העולה על הדעת.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים