תארי "עמית כבוד" של שנקר לשנת 2014 הוענקו לתעשיין גד פרופר, לאמן אורי גרשט, לפרופ' אחמד עבדאלאל ולשחקנית קרן מור

בטקס חגיגי בהשתתפות בכירים במשק, אנשי עסקים ואקדמיה, הוענקו תארי עמית כבוד של שנקר לשנת 2014 לדמויות שהובילו את פעילות המכללה ואפשרו את התפתחותה ומיצובה בצמרת האקדמיה והתעשייה.

את הפרסים העניקו יו"ר חבר הנאמנים, מר מרק וורת', יו"ר הוועד המנהל, מר צבי ימיני, נשיאת המכללה, פרופ' יולי תמיר, ויו"ר אגודת הידידים, גב' אורית אפרתי.

הראשון לקבל את התואר היה התעשיין ואיש העסקים גד פרופר, המוביל לאורך שנים רבות את המשק הישראלי, תוך הקפדה על מעורבות בפעילות ציבורית ותמיכה במוסדות חינוך, תרבות ואמנות. כמי שמילא שורת תפקידים בכירים בזירה המקומית והבינלאומית, הוא מהווה את אחת מאבני היסוד האיתנות של הכלכלה הישראלית ומלווה את צמיחתה והתפתחותה.

הצלם והאמן אורי גרשט ביסס את מעמדו כאחד הבולטים בשדה האמנות הבינלאומית: עבודותיו הוצגו בגלריות ובמוזיאונים החשובים בעולם, בהם הטייט-מודרן ומוזיאון ויקטוריה ואלברט בלונדון, מוזיאון גוגנהיים בניו-יורק ומוזיאון גטי בלוס-אנג'לס, והן נכללות באוספים של מוסדות גדולים, גלריות ומוזיאונים מובילים.

תואר "עמית כבוד" של שנקר הוענק לו מתוך הערכה והוקרה ליצירתו החדשנית והמרתקת ולאור הצלחתו הבינלאומית יוצאת הדופן בזירת האמנות העכשווית ובהיותו מקור השראה ליוצרים ולאמנים צעירים.

פרופ' אחמד עבדאלאל - המנהל האקדמי של אוניברסיטת UMass Lowell במסצ'וסטס - מלווה בנאמנות את מכללת שנקר בתוכניות המשותפות לתואר שני ולדוקטורט. שיתוף הפעולה הבינלאומי, שיצא לדרך עם המחלקה להנדסת פלסטיקה, הוביל במהירות להרחבתו למחלקות נוספות בשנקר - הן בפקולטה להנדסה והן בפקולטה לעיצוב.

תואר "עמית כבוד" לו מתוך הערכה והוקרה לתרומתו לעשייה ולמחקר האקדמיים, ולאור מחויבותו ארוכת השנים לפיתוח שיתופי פעולה מתקדמים עם המכללה.

השחקנית והקומיקאית המוערכת קרן מור ביססה את מעמדה כאחת הבולטות בתחומה בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון. מאז סיימה את לימודיה בסטודיו למשחק ניסן נתיב בשנות ה-80 כיכבה באינספור הצגות, סרטים, סדרות ותוכניות של מיטב הכותבים והבמאים, תוך שהיא מציגה מנעד רחב ומרשים של יכולות משחק. 

תואר "עמית כבוד" הוענק לה מתוך הערכה והוקרה לתרומתה לתרבות,  לאופנה ולעיצוב הישראליים, ולאור הישגיה המרשימים כשחקנית מובילה ובהיותה מקור השראה ליוצרים ולמעצבים צעירים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>