פרופ' חנה דודיוק מסכמת את הקדנציה האחרונה שלה בתור ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים

מכללת שנקר ציינה השבוע את סיום כהונתה של פרופ' חנה דודיוק כראש המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים, אשר ישבה בראשה מאז שנת 2006.

באירוע סיום הקדנציה והחלפת ראש המחלקה, שנערך באולם סוזן גל, נכחו בכירים מן המכללה, הפקולטה להנדסה וצוות המחלקה, ביניהם נשיאת שנקר יולי תמיר, ראש חבר הנאמים הגב' אורית אפרתי, מר צבי ימיני - ראש הוועד המנהל של שנקר, דיקני הפקולטה להנדסה ולעיצוב, ראש המחלקה הנכנס פרופ' עמוס אופיר ותלמידי המחלקה.

האירוע סיכם את כהונתה של דודיוק כראש מחלקה מזה 13 שנה וציין 40 שנות קריירה בהן היא עוסקת בתחום.

בנאומה התייחסה פרופ' דודיוק למעמדו של הפלסטיק כיום, ומדוע חשוב להמשיך ללמד כיצד פלסטיקה יכולה לתרום רבות להתפתחות התעשייתית והאקולוגית.

"יש צורך להמשיך ולהסביר לעולם שאי אפשר להתקיים בלי פלסטיק, אשר תופס תפקיד בחיינו בכל כך הרבה תחומים. אני גאה להיות בשנקר, מקום בו אני יכולה לחבר את הפלסטיקה עם העיצוב, האמנות והצבעוניות – כי אין מדע ואין פלסטיקה בלי הצבעוניות".

"תביעת החותם של חנה בהעמדת מדע הפולימרים כציר מרכזי של לימודי התארים ותוכניות המחקר של המחלקה, היא ניכרת ומשמעותית" בירך פרופ' עמוס אופיר, אשר התחיל לכהן כראש המחלקה החדש בחודש אוקטובר האחרון, בנאומו.

פרופ' חנה דודיוק (משמאל) עם ראש המחלקה הנכנס פרופ' עמוס אופיר (צילום: אחיקם בן יוסף)

בנוסף, התייחס פרופ' אופיר לחשיבות מיתוג המחלקה עבור דור הסטודנטים והסטודנטיות העתידי. "נושא המיצוב והמיתוג של המחלקה, ותחום עיסוקה בתודעה הציבורית, ממשיך לאתגר אותנו באופן מתמיד, וחנה הקדישה לכך הרבה זמן ומאמצים – משימה מאתגרת וחשובה, שאותה אצטרך להמשיך ולהוביל".

פרופ' חנה דודיוק, אשר משמשת גם כחברת המועצה להשכלה גבוהה, תצא לשנת שבתון מחקרי ותמשיך להוביל פרויקטים ומחקרים בשנקר.

בראש העמוד: פרופ' חנה דודיוק (צילום: אחיקם בן יוסף)

 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>