פרופ' חנה דודיוק נבחרה לעמוד בראש התואר השני להנדסת חומרים פולימרים

קהילת שנקר מברכת את פרופ' חנה דודיוק על המינוי לכהונה ראשונה לתפקיד ראש התכנית לתואר שני במחלקה להנדסת חומרים פולימרים. כהונתה תכנס לתוקף עם תחילת שנת הלימודים הבאה תשפ"א. 

פרופ' דודיוק היא מומחית בחקר טכנולוגיות של הדבקות ודבקים, פולימרים ויישומי ננו-טכנולוגיה ובפיתוחים הקשורים אליהם בתעשיה ואחת החוקרות המובילות בתחומים אלה. כהנה כראש המחלקה להנדסת חומרים פולימרים (המחלקה להנדסת פלסטיקה לשעבר) בין השנים 2006-2019, והיתה אחת ממייסדיה.

דודיוק השלימה את לימודי הדוקטורט שלה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת תל-אביב, ולאחר מכן שימשה שם כמרצה בפקולטה לכימיה. בין השנים 1997-1991 ניהלה את היחידה לחומרים ותהליכים ברפא"ל והיתה האישה הראשונה שהגיעה לתפקיד בכיר מסוג זה בתעשיות הבטחוניות. בין השנים 2000-1998 כיהנה כנשיאת האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה ולאחרונה הוענקה לה חברות כבוד על תרומתה ארוכת השנים לארגון. 

במהלך השנים פרסמה דודיוק מעל 160 מאמרים בספרות המקצועית, היא אחראית לכ-20 פטנטים ונשאה כ-160 הרצאות בכנסים בינלאומיים בהם השתתפה. היא ערכה שני ספרים מקצועיים בתחום הפלסטיקה והפולימרים, חברה פעילה במערכות עיתונים מקצועיים מובילים ובאגודות רבות העוסקות בתחומי התמחותה. בתוך כך, היא משמשת כיועצת למספר רב של חברות ישראליות ובינלאומיות ובמרץ 2017 נבחרה כחברת המל"ג, שם היא יושבת בוועדת הדרגות ובוועדות נוספות.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>