סטודנטים לתואר השני בבית הספר להנדסת תעשייה וניהול במפעלי המ-לט

כחלק מהקורס "פיתוח מוצר וחדשנות טכנולוגית" בתכנית לתואר שני בהנדסת תעשיה וניהול (הנחייה: יגאל דוד), ביקרו הסטודנטים בחברת המ-לט שאירחה אותם בקמפוס מדהים ביופיו בא.ת. ציפורית שבגליל התחתון.

החברה מייצרת מחברי מתכת מסוגים שונים (150 אלף קומבינציות) בשיטות חריטה וכרסום ממוכנות. לחברה מספר מפעלי יצור בקמפוס אשר חלקם עוסקים ב- High Mix Low Volume, כלומר ריצות קצרות של הרבה סדרות יצור, וחלקם ב- Low Mix High Volume, ריצות ארוכות של מספר קטן של סדרות יצור.

במהלך הסיור נחשפו הסטודנטים לחזון ה- Industry 4.0 של החברה, אשר באמצעותו היא מצליחה לאסוף נתוני עתק משלל המכונות בכל אולמות היצור ולנתח אותם בכדי לשפר את רמת המוצרים והתהליכים במפעל. רמת היעילות במכונה מוקרנת על מסכי ענק וניתן לעקוב אחר דאשבורד מרובה נתונים בזמן אמת.

במהלך הסיור במפעלים התרשמו הסטודנטים מהקובוטים אשר מפעילה החברה לצד העובדים, והאופן הקל בו ניתן לתכנת קובוטים בין סדרת יצור אחת לאחרת.

בנוסף, הקבוצה סיירה בחדרים הנקיים של המ-לט בהם מתבצעת בדיקת איכות (ל- 100% מהמוצרים!), כמו גם במעבדת המו"פ של המ-לט בה מפתחים כלי ניתוח מבוססי דאטה לשיפור ביצועי היצור, החדרה של טכנולוגיות IOT למוצרים שלה, וחיזוי תחזוקה (Predictive Maintenance).

את הביקור חתמו באקסלרטור שיושב בתוך הקמפוס ומארח בתוכו יזמים וחברות סטארטאפ שמגיעים עם רעיונות חדשניים אשר ניתנים ליישום בתעשייה ההמ-לטית. במהלך הביקור באקסלרטור הוצגו מספר קונספטים חדשניים מאד מעניינים. אגמון הזמין סטודנטים משנקר להציג רעיונות יצירתיים רלוונטיים ולקבל מקום (ומימון) באקסלרטור. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>