סוף שנה 2021: פרויקטי הגמר של המחלקה להנדסת תוכנה

בוגרים יקרים, משפחות, חברים, צוות הוראה, סגל, אפרת ומיכל, אורחים יקרים, מגיע לכולם כל הכבוד.

אתם מסיימים היום ארבע שנות לימוד במחלקה להנדסת תוכנה בשנקר. היו אלו שנים מורכבות, מאתגרות. השנה וחצי האחרונות היו מיוחדות במיוחד בשל התפרצות הקורונה, מלאות באי וודאות וקשיים, אך גם הזדמנויות, הצלחות, תקוות ואמונה הדדית שבמאמץ משותף- תצליחו. כולנו נזכור היטב את השנה החולפת, ביחד למדנו, חווינו והתמודדנו. ביחד עם מבצע "שומר חומות", שביתות ומערכות בחירות מרובות- "בכל זאת הגענו למרות הכל"! (כוורת)

נהוג לדבר בשדה החינוכי על "מיומנויות הלומד במאה ה- 21". איני יכולה לצפות את העתיד, אך ברור לי ולכולנו שכלי חוסן וההתמודדות הינם כלים שתצטרכו בכל עולם משתנה, חברת הייטק, ארגון, מוסד, יהיה אשר יהיה. אני מרגישה שלאורך השנה החולפת רכשתם זאת. 

התמודדתם בהצלחה עם אתגרים רבים המשלבים הסתגלות למסגרת חדשה, אתגרי היותכם מהנדסי תוכנה הלומדים להכיר את עצמם, לומדים לבנות ידע ולצבור מיומנות, להוכיח יכולות עצמאות ואחריות אישית. קיבלתם כלים, למדתם שיטות ומתודולוגיות, למדתם לנהל לוחות זמנים, להתמודד עם עומס, עם ריבוי משימות. למדתם לאפיין, לתכנן, ליישם, לבקר, לאמת, לכתוב, לדאבג, לפתח, לשפר, לייעל, להצטיין.

בשם צוות ההוראה של המחלקה להנדסת תוכנה, אנו גאים בכם וביכולת להסתגל ולהתאים את עצמכם תוך כדי תנועה למציאות משתנה בתקופה מורכבת של אי ודאות. זכרו תקופה זו כמעצבת וכמחשלת. 

בוגרים יקרים, דעו להתבונן בעצמכם וללמוד להשתמש בחוזקות הייחודיות והחכמות הטמונות בכל אחד ואחת מכם/ן. 

דלתנו תמיד פתוחה עבורכם בכל עניין, שאלה, עצה וגם סתם לקפוץ להגיד שלום. חכו עם התואר השני בהנדסת תוכנה, אנחנו עובדים עליו פה במחלקה שלנו. נשמח לראות אתכם חוזרים אלינו להמשך הלימודים לתואר השני.

אני גאה בכם, סטודנטים וסטודנטיות, על שלא ויתרתם. צלחתם תקופה שעוד ילמדו עליה בדפי ההיסטוריה. 

תודה למשפחות שהיוו משענת לסטודנטים בשנות לימודיהם. תודה לצוות ההוראה המצוין של המחלקה להנדסת תוכנה ולצוות המנהלה על המקצועיות, העבודה והנתינה מכל הלב, על הזמינות והסבלנות.

בהצלחה בהמשך דב הדרך,

ד"ר יונית רושו

ראש המחלקה להנדסת תוכנה, שנקר

פרויקטי הגמר של המחלקה להנדסת תוכנה 2021:

אביאל דגן, איתי גרשמן

אביטל כהני,חן גוטמן,לינוי נוח ועידו קילקר

אברהם מיכאלי, ג'וליאנה באדיר, רפאל גאוי

אור איתן, אנני לי סיגל, פאדי עתאמנה

אור אלעד, עומרי גיל

אחמד אבו חוסיין, רוזין חילו

אייזיק אוהד, אמסלם בן,יורי רשקובסקי

איילון כהן, גיא שריקי, איתי נווה

אלמוג קלינגר, ים ארבל, מוחמד חלומי

אריאל חדאד, חן זגורי,פולינה פולסקי

טל אדיבי, תומר בר

טל שלו, רום פתאל

מיכל פרנקל, עומר בן סימון,תומר מזרחי

ערן גולן, ירדן ימין, אור קילים, ליאור כהן

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים