דניאל נאווי, סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה, זכתה בפרס "חביבת הקהל" ובמקום השני הכללי בתחרות הכשרונות הבינלאומית בפרנקפורט

דניאל נאווי - סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה - זכתה בפרס "חביבת הקהל" בתחרות הכשרונות הבינלאומית "Frankfurt Style Award" עם דגמי פנאי מרהיבים שיצרה במהלך לימודיה. בהצבעה פתוחה שהתקיימה בעמוד הפייסבוק של התחרות, נבחרו 3 פיינליסטים לקטגוריית "בחירת הקהל", בהם גם הפרויקט שעיצבה נאווי, שהקנה לה בנוסף את המקום השני בתחרות הכללית. 

מאות מעצבים צעירים מרחבי העולם הגישו מועמדותם לתחרות היוקרתית, שהספיקה לבסס את מעמדה כאחת החשובות והמובילות בתחומה. תשומת הלב הבינלאומית לה היא זוכה בשנים האחרונות, הפכה אותה לזירה מרכזית לאיתור ההבטחות הגדולות של דור המעצבים הבא. הדגם המודרניסטי והמרהיב של נאווי - "החדר הוורוד שלי" - בלט בין הפרויקטים שהשתתפו בגמר התחרות והתקבל בהתלהבות רבה. 

צפו בדגם של נאווי מגמר התחרות בפרנקפורט:

תחרות העיצוב של פרנקפורט שמה לה למטרה לחשוף ולקדם מעצבים מבטיחים בתחילת דרכם, תוך מתן דגש על אופנה אוונגרדית והבעת שפה אישית ומקורית. המשתתפים, המגיעים מהמוסדות האקדמיים המובילים בעולם לעיצוב אופנה, זוכים בהזדמנות יוצאת דופן להציג בפני בכירי התעשייה העולמית את יכולותיהם ואת הישגיהם ולחוות את אחורי הקלעים של עולם האופנה העכשווי והתוסס.

הנושא המוביל לתחרות של שנת 2016 הוא "עולם של ניגודים", דרכו הציגו המעצבים הצעירים את האתגרים האופנתיים והחברתיים המשקפים את רוח התקופה. יחד עם נאווי העפילו לגמר שתי סטודנטיות נוספות מהמחלקה: רוני פרץ ושירז טווייג, שזכו אף הן לשבחים רבים על הפרויקטים שעיצבו, אותם יציגו בתערוכות מיוחדות שיתקיימו במהלך 2017 בפריז ובשנחאי. 

בשנה שעברה קטף את המקום הראשון סימו מרום - בוגר טרי של המחלקה לעיצוב אופנה - עם שמלת קוטור ייחודית מבד דנים, אותה הגדירו השופטים כ"נועזת ומרשימה". 

בראש העמוד: פריטי פנאי של דניאל נאווי מהמחלקה לעיצוב אופנה (צילום: אמיר יהל)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>