בוגרי המחלקה להנדסת תוכנה הקימו חברה אבל אז הגיעה הקורונה – כך הם בחרו להתמודד עם המצב

FireWebs היא חברה לבניית אתרים, אשר הוקמה על ידי בוגרי המחלקה להנדסת תוכנה לאון בנימין ומתן נבטיאן. מטרתה היא קידום ושיווק עסקים, וכחלק משירותי החברה מוצע שירותי בניית אתרים עם דגש על ביצועים וחווית גלישה השונה מאתרי Drag & Drop הנפוצים כיום.

עם הקמת החברה, השניים תכננו לצאת לשלבי שיווק במהלך אמצע 2020. עם זאת, כאשר פרץ וירוס הקורונה וכלל המשק עצר, עלה הצורך במציאת דרך חדשה לשיווק החברה. אז עלה הרעיון לפעול לקידום החברה יחד עם ערך מוסף חברתי, שמטרתו לנסות ולסייע לאוכלוסיות שונות להתמודד עם שוק התעסוקה המשתנה. כך השניים הקימו את פלטפורמת Fit-Me - פלטפורמה חדשה וחינמית, אשר פונה למאמני הכושר העצמאיים בישראל. הפלטפורמה מחברת בין מאמנים למתאמנים ומצמצמת את הפער הגדול שקיים היום בין המאמן שמתקשה לשווק את עצמו לבין המתאמנים המתקשים למצוא מאמן מתאים, העונה לצרכים שלהם.

Fit-Me הוא מנוע חיפוש מאמנים לפי אזור. הוא מאפשר למתאמנים למצוא במהירות ובקלות מאמן העונה לדרישות שלהם ומאפשרת סינון לפי מחיר, מגדר סוג האימון ועוד. לאחר ביצוע החיפוש, המתאמנים מקבלים מספר פרופילים המדורגים מהגובה לנמוך, דירוג אשר נקבע על סמך הביקורות שקיבל המאמן. המאמנים, מצדם, מרוויחים כרטיס ביקור דיגיטלי ללא עלות המאגד בתוכו קישורים לרשתות חברתיות, סוגי האימונים בהם המאמן מתמחה, תעודות הסמכה שונות ,ביקורות של המתאמנים ומידע נוסף לצרכי המתאמנים.

וזה לא הסוף! "בימים הלו ממש אנו מסיימים פרויקט נוסף גם הוא בתחום הספורט", הם מספרים. "כידוע השפעה נוספת של משבר הקורונה הוא עצירה מוחלטת של אירועי הספורט השונים. אוהדי הספורט משתוקקים לחזור למגרשים, לחוות ולאהוד את קבוצת הבית שלהם - לכן החלטנו להקים את 'ספורט הקהל' - פלטפורמה המאפשרת לאוהדים בכל תחומי הספורט לפרסם טורי דעה, מאמרים כתבות וניתוחים סטטיסטים עם מערכת תגובות ודירוגים מורכבת, המעניקה את האפשרויות הקיימות ברשתות החברתיות אך ייעודית לקהל האוהדים".

המאמר נכתב ע"י מאיה ריקליס

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים