הישגים בינלאומיים למחלקה לעיצוב אופנה בשנקר לשנת 2020

בשנת 2020 , שתיזכר כאחת השנים המורכבות ביותר בכל הענפים בעולם כולל באקדמיות ועולמות העיצוב, אנו זוכים להישגים מרשימים של סטודנטים ובוגרי מחלקת עיצוב אופנה של שנקר, שכובשים בזה אחר זה את המקומות הראשונים בתחרויות עיצוב בינלאומיות.  

להלן רשימה חלקית של הזוכים לשנת 2020:

ארבעה סטודנטים מהמחלקה שהתחרו בתחרות Frankfurt Style Awards בחודש יוני, גברו על 160 מעצבים נוספים מכל העולם, הגיעו לגמר וזכו בשלושת המקומות הראשונים: הסטודנט דודי כהן זכה במקום הראשון! במקומות השני והשלישי זכו הסטודנטים: אבירם פימה, גל בנימין ורותם יצחקי.

בחודש אוקטובר זכתה נועה ברוך, בוגרת טריה של המחלקה בתחרות דיזל הבינלאומית- ITS שתומכת בכשרונות צעירים מכל העולם . לתחרות הוגשו למעלה מ 600 עבודות מ- 60 מדינות, נועה זכתה במקום הראשון עבור מערכת הג׳ינס אותה עיצבה במסגרת פרויקט הגמר שלה. הפרס שקיבלה 10,000 יורו והתמחות בחברת דיזל באיטליה. 

בחודש נובמבר זכתה הסטודנטית רותם יצחקי במקום הראשון בתחרות  רקמה בינלאומית של החברה הבריטית Hand & Lock הקיימת 250 שנה ומתמחה ברקמות לבית המלוכה הבריטי ולמותגי יוקרה. רותם תקבל פרס כספי של 4000 דולר וקורס רקמה בלונדון. 

הגדם הזוכה של רותם יצחקי

בתחילת דצמבר זכו שתי סטודנטיות משנקר בפסטיבל מעצבים צעירים ETNOMODA 2020, שהתקיים ברוסיה. במקום השלישי זכתה עינב ריינשרייבר עם קולקציית הגמר שלה: BLESS YOUR HANDS  ואת הפרס הראשי -הגרנד- פרי קיבלה קטיה רומנצוב עם קולקציית הגמר שלה: Defence.  

הישגים נוספים במהלך 2020:

אבי עמרם, בוגר טרי של המחלקה הלביש את ביונסה לקליפ החדש שלה בדגם מפרויקט הגמר שלו. אחד מנציגיה של ביונסה ראה את הדגם בדף האינסטגרם של עמרם והשאר היסטוריה. 

השחקנית הבינלאומית שירה האס הצטלמה להפקה של מגזין VOGUE יוון לבושה בדגם של הסטודנטית ריבי אביבי.  

במוסקינו ראו איור של הסטודנטית שביט לקח, שהוא מחווה לשער של מגזין ELLE בו Due Lipa עטופה בבד של מוסקינו, והעלו את האיור לעמוד האינסטגרם שלהם עם תיוג לשביט לקח. 

בראש העמוד: הדגם הזוכה של דודי כהן

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים