נמתח לאקסטרים: מוזיאון העיצוב בחולון, בשיתוף התואר השני בעיצוב רב-תחומי בשנקר, יערכו כנס מותח גבולות

בעידן שבו מצבי קיצון מגדירים את חיי היומיום שלנו, נשאלת השאלה "מהו הנורמלי החדש"?

מוזיאון העיצוב חולון, בשיתוף עם המסלול לתואר שני בעיצוב רב-תחומי בשנקר, יקיימו כנס לרגל שנת העשור של המוזיאון ולכבוד פתיחת התערוכה "אקסטרים".

הכנס ידון בהיבטיה השונים של ההקצנה בעולמות העיצוב והתרבות ובתפקידם של המעצבים כחלק ממציאות זו. התערוכה אקסטרים, שתוצג בין ה-12.12-09.05.20, מבקשת להציג את הפוטנציאל של שדה העיצוב לחשוף, לבקר, להתנגד, למתן (ואכן, לפעמים גם להחריף) את מצבי הקיצון ואת המנגנונים המפעילים אותם.

בתקופה שבה הטכנולוגיות שאנו מפתחים, מנגנוני הכוח השולטים בחיינו וההשפעה שלנו על כדור הארץ מובילים לתרחישים יותר ויותר קיצוניים, התערוכה הנוכחית מהווה קריאה להתמתנות.

בתזמון מדהים עם הצפייה למערכת בחירות שלישית, מירב פרץ – מנהלת המסלול לעיצוב למהנדסים בתואר השני – תעביר בכנס הרצאה בנושא "בחירות בעיצוב", במהלכה תענה על השאלה החשובה -  אולי הגיע הזמן לבחירות גמישות יותר, נגישות יותר, בהתאמה אישית?

בנוסף, תחבור פרץ לרודי ואן בלקום, כחלק מהתערוכה "אקסטרים" אשר תלווה את הכנס.

כמו, בתערוכה יציג האמן נמרוד אליעזר – בוגר המסלול לתואר שני בעיצוב רב-תחומי. אליעזר יציג בתערוכה את פרויקט הגמר שלו שנוצר בשנקר – אקדח המותאם לבני נוער, אשר בוחן את גבולות האתיקה, המוסר והעיצוב.

פרויקט הגמר של נמרוד אליעזר - אקדח לבני נוער

לכרטיסים לכנס "אקסטרים" לחצו כאן!

הכרטיס כולל כניסה לביקור בתערוכה "אקסטרים" במוזיאון העיצוב חולון

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים