לנשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, יש הצעה עבורכם/ן לקראת האביב הקרוב!

בימים אלו מסתיימת ההרשמה לסמסטר האביב בהנדסת תעשייה וניהול בשנקר ובפניכם עומדת הזדמנות יוצאת דופן להתחיל ללמוד כבר עכשיו. הלימודים בסמסטר אביב מתחילים ב-6 במרס והם מאפשרים לכם/ן להתנסות בחוויית הלימודים באקדמיה והכי חשוב  - הקלה משמעותית בעומס הקורסים בשנת הלימודים הבאה, שתחל באוקטובר 20177.

בסמסטר הקרוב תוכלו לקחת עד 3 קורסים מתוך קורסי המבוא הנלמדים בשנה הראשונה. תוכלו ללמוד אותם בניחותא, לקבל ציונים טובים יותר ואף לרכז את הלימודים ליום או יום וחצי בשבוע, כך שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם. 

כשחבריכם לספסל הלימודים יחלו את התואר באוקטובר הקרוב, יהיה לכם יתרון משמעותי על פניהם. הלם הכניסה לאקדמיה המלווה את הסטודנטים החדשים יהיה כבר מאחוריכם, אתם תגיעו למוסד לימודים שאתם כבר מכירים, עם ניסיון אקדמי שרכשתם ואפילו תהיו בקיאים בכל מסדרונות המכללה ותוכלו לנווט אחרים ב"מבוך של שנקר". 

לתואר הראשון בהנדסת תעשייה וניהול מגיעים סטודנטים מצוינים עם ציונים טובים במיוחד, יכולות לימודיות מרשימות ורמה אישית גבוהה. אנו מקפידים על רמת הוראה שאין לה תחרות, והיא זו שהופכת אותנו למוסד המחנך את המהנדסים המובילים במשק.

אנו גאים בנתוני 100% ההשמה של הבוגרים שלנו; חלקם הגדול, אגב, משתלב בתעשייה כבר בהיותם סטודנטים בשנה ג' לתואר. ללימודים התובעניים ולמוניטין של בוגרי שנקר בשוק העבודה יש גם מחיר, והוא האינטנסיביות של הלימודים. לכן, כדאי לנצל את ההזדמנות להתחיל את התואר כבר במרס הקרוב,  ולזכות ב'נחיתה רכה' בלימודי התואר.

הלימודים בסמסטר אביב המוצעים לך, הם חלק מגישה כוללת של המכללה להעניק יחס אישי לסטודנטים והם ביטוי נוסף לרצון שלנו לבוא לקראתכם ולעזור לכם ככל שנוכל להתאקלם במהירות בנוף האקדמי.

מספר המקומות בסמסטר האביב מוגבל, וההרשמה מסתיימת. אני מזמינה אתכם להיות הסטודנטים שירכיבו את הנבחרת של סמסטר האביב בשנקר. הלימודים אינם מחייבים תשלום נוסף מעבר לתשלומים שתשלמו החל מהשנה הבאה בעבור לימודי התואר.

שלכם,

פרופ' יולי תמיר, נשיאת שנקר.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>