משנקר לקבוצת פנטלנד הבריטית

אלינור ששון, בוגרת המחלקה לעיצוב גרפי במסלול תקשורת חזותית נבחרה מבין 50 בוגרים להצטרף לתוכנית למעצבים צעירים בקבוצת פנטלנד באנגליה. ששון תעבוד במחלקת העיצוב והפיתוח של אחת מחברות הבת של קונצרן פנטלנד על פיתוח מותג למשך 11 חודשים, לצד קבוצת בוגרים מוכשרים שאותרו בבתי ספר לעיצוב באנגליה, מדיסיפלינות שונות.

הפקולטה לעיצוב בשנקר מכשירה בוגרים יצירתיים ומוכשרים אשר זוכים להכרה בינלאומית. ההוכחה לכך היא הגעתם של מעצבים מבתי אופנה או חברות מובילות בחו"ל על מנת לאתר בוגרים מוכשרים לחברתם.לפני כשבוע, ביקרה בשנקר קתי גרינייר המעצבת האישית של קונצרן פנטלנד, המייצג את המותגים:
ELIESE ;KANGAROOS ;LACOSTE ;RED OR DEAD ;SPEEDO ;KICKERS.

גרינייר קבעה סדרת ראיונות עם סטודנטים בפקולטה לעיצוב על-מנת לאתר את "הכוכב" שישתתף בתוכנית למעצבים צעירים- The Pentland Design Talent Team.

גרינייר בחרה באלינור ששון לאחר שהתרשמה משילוב מרתק של מציאות ודמיון שהציגה בפרוייקט הגמר. הפרוייקט שהציגה - סרטון המורכב מחמש תמונות- מתמקד ברגעים מתוך שגרת היום יום האפורה של כולנו ומנסה להמחיש כיצד בעזרת שימוש בדמיון ניתן להפוך פעולות וסיטואציות משעממות לחווייתיות ומהנות יותר. "בחמישה סרטונים שנפתחים בפעולות רפטטיביות אני משנה את צורת ההסתכלות של הצופה. השינוי בא לבטא את השימוש בדמיון בכדי לברוח מהשגרתיות השוחקת. בסרטון תמונות מתוך : קיפול כביסה, חיתןך סלט, המתנה בפקק, שטיפת כלים, עבודה על מחשב",מסבירה ששון.
 בשנה שעברה השתתף בתוכנית מנשה בן יוסף בוגר המחלקה לעיצוב אופנה ולפני כן - רן מרכזי, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי. בתקופת שהייתו בפנטלנד היה מעורב בפרוייקטים שונים: פיתוח חסין למים,משקפיים ל"ספידו", צעצועים פדגוגיים למים ועוד. באחרונה, התבשר רן כי הקבוצה מעוניינת בהמשך העסקתו כמעצב בקבוצה והוא צורף לצוות העיצוב של "ספידו".

גרינייר מציינת כי "לעיתים קורה שבוגרים מסויימים, כדוגמת רן מרכזי, מפתחים יחסי עבודה והזדהות עם המותג וערכיו, ועל כן אנו נוטים להשאירם בצוות העיצוב של הקבוצה". הקבוצה מממנת דמי שהייה לחודשיים הראשונים ושכר כמקובל. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים