אות העיצוב הוענק לליאור ליבוביץ' - מרצה במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה ובוגר שלה - על פרויקט מצטיין שיצר עם הבוגר רון אברס

"הפרויקט ניחן ביצירתיות ובעידון אסתטי ראוי להערכה": כך נימק חבר השופטים את בחירתו להעניק לליאור ליבוביץ' - מרצה במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה ובוגר מצטיין שלה - את אות העיצוב לשנת 2017, יחד עם הבוגר רון אברס. בטקס חגיגי שהתקיים במוזיאון תל-אביב, בהשתתפות בכירים בזירת העיצוב ובתעשייה, הוכרז על זכייתם בקטגוריית המסחר על עיצוב חנות בגדים ייחודית בבני-ברק.

"העיצוב התמודד בהצלחה וביצירתיות עם מגבלות המגזר החרדי", כתבו השופטים על הפרויקט של ליבוביץ ואברס והוסיפו כי "הוא מציע מערך צבעוני עדין ומוקפד, תוך יצירת חלל מרתק". 

"יצירתיות ועידן אסתטי": חנות הבגדים שעיצבו ליבוביץ' ואברס (יח"צ)

החנות שעיצבו ליבוביץ' ואברס שוכנת ברחוב רבי עקיבא בבני-ברק, הנחשב למקביל החרדי של דיזינגוף התל-אביבי, הגדוש בחנויות אופנה בעלות קו שמרני ואלגנטי. במטרה להשיג בולטות במרחב, הם גיבשו קונספט עיצובי מקורי ויוצא דופן, בהשראת הפריט המרכזי הנמכר בחנות - חולצה מכופתרת. "באופן זה הצלחנו לשבור את מסורת תרבות המסחר ברחוב", הסבירו: "תוך שימוש בקו מינימליסטי, מראה פלסטי וגיאומטריה מעודנת". 

"הפרויקט התנהל תחת אילוצי תקציב, סביבה לא מטופחת ואחידות בפרטים המוצעים לתצוגה", סיפרו ליבוביץ' ואברס לאחר הזכייה: "אך היתה זאת חוויה מהנה ומספקת עבורנו, שגם עלתה בקנה אחד עם דרישות הלקוח". 

ליבוביץ' ואברס בחרו להגביה את החנות ממפלס הרחוב ולנתק אותה מסביבתה, תוך התייחסות לחללי האחסון כחלק בלתי נפרד מחווית הקניה. בעיצוב המרחב שמרו על קלילות ואווריריות, כך שחלל החנות כולו הפך לחלון ראווה הבולט מהרחוב. 

"יצרו מהחלל המוגבל חלל מרתק": חנות הבגדים הזוכה של ליבוביץ' ואברס (יח"צ)

תחרות "אות העיצוב", המתקיימת זה למעלה מעשור, שמה לה למטרה להעלות על נס את הישגי היוצרים המקומיים במקצועות האדריכלות והעיצוב ולהביאם למודעות ולהכרה ציבורית רחבה. למעלה מ-1,300 עבודות ויצירות אמנות הוגשו השנה לתחרות, מהן בחר חבר השופטים המקצועי את אלו שבלטו בצורה יוצאת דופן וזכו פה אחד לציון מושלם. 

בשנה שעברו הוענק אות העיצוב לאדריכל ד"ר יוסי קורי, חבר סגל בכיר במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה, ולבוגר הצעיר יקיר קנלי, על פרויקט הגמר הייחודי שלו. 

בראש העמוד: ליאור ליבוביץ מקבל את אות העיצוב לשנת 2017 (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>