סטודנטים לעיצוב אופנה מציגים במתחם "בית בנמל" בין התאריכים 26.11-6.12

תערוכה חדשה של עבודות סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה מוצגת בימים אלו בקונספט של "פופ אפ סטור" , אשר מפעילה comme il faut במתחם "בית בנמל'. בתערוכה מוצגים דגמים שיצרו הסטודנטים בשנה ב' במסגרת קורס ג'ינס, בהנחיית רחל ברמן הדרי ובהנחייתם הטכנית של ג'קלין סופר ואליסיה לוינטון.

בחודש האחרון מתארחים ב"פופ אפ סטור" יוצרים לתקופה קצרה ומציגים בה חומר מקורי. ה"פופ אפ סטור" הראשונה הייתה של המעצבת בוגרת המחלקה מירית וינשטוק.

 הדנים ( Denim), ג'ינס בשמו המוכר ,הוא אחד החומרים המרתקים והחיים ביותר בתחום האופנה מהיווצרותו ועד היום. הוא עשה דרך ארוכה מלבוש עבודה אופייני, לפריט חובה מסמן בכל ארון אופנתי. הג'ינס נענה ומגיב לכל מניפולציה, ופותח אפשרויות לשנות את החומר עצמו.

רחל ברמן הדרי: "נקודת המוצא של הקורס הייתה חוויה אישית הקשורה לג'ינס. ההנחיה לסטודנטים הייתה לנסות לחזור למפגש הראשון של כל אחד מהם עם העולם המיוחד של הג'ינס, הזיכרון הקדום ביותר שלהם או סיפור ראשוני שקשור לפריט מג'ינס. מתוך הזיכרון הם בחרו רגע אחד משמעותי ומעניין כנקודת מוצא, וניסו להעלות צבעים, תחושות, מקום, יחסי מידות, מוזיקה, צליל, מקצב ולהעביר אותם לכלים מעולם האופנה.כל סטודנט יצר ביטוי לזיכרון האישי שלו, לעולם המיוחד שלו תוך חיפוש אחר שפת עיצוב אישית". 

אגב, הדגמים שמוצגים בתערוכה זכו לתגובתו הנלהבת של יו ניגויין Nguyen You, המעצב הראשי של LEVI'S אירופה, המלווה את הפרויקט בשנתיים האחרונות. יו, הגיע ארצה במיוחד ליום הביקורת של הקורס והביע את התפעלותו מרמת היצירתיות והמקצועיות של הסטודנטים

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים