התנסקות: אלה קנדל - בוגרת המחלקה לאמנות רב-תחומית - יצרה מיצב מרשים מחלקי מטוסים החושף בפני הצופים אסון מפתה

כנפים שבורות, להבים, הגאים וחלקי מתכות שנאספו בשדות תעופה ובמגרשים למיחזור פסולת הפכו בידיה של אלה קנדל - בוגרת המחלקה לאמנות רב-תחומית - למיצב מרשים החושף בפני הצופה אסון מפתה המשחר לפתחו.

תחת הכותרת "התנסקות", הרכיבה קנדל מחלקי הטיטניום, האלומניום והפיברגלס השרוטים והמרוסקים מעין "מובייל סטטי", השומר על שיווי משקל מטריד ומרגיע בו זמנית. חלקו תלוי מהתקרה, חלקו מפוזר על רצפת הגלריה, יחד הוא יוצר סדר של אי-סדר, כמו תדריך הבטיחות של הדיילת המפרטת כיצד לנהוג במצב חרום.

קנדל עוסקת בעבודתה בהתמסרות לסיכון, בבחירה מפוכחת במצב לא בטוח המזמן כניסה לאפשרות ממשית של הרס קטלני. זוהי הציפייה לבלתי-צפוי, השתוקקות לבלתי נחשק, ההתנסקות המובטחת באהבה.

קנדל סיימה את לימודיה במחלקה לאמנות רב-תחומית בשנת 2013 וזכתה לשבחים רבים על פרויקט הגמר שלה. היא פועלת ויוצרת באופן עצמאי, כמו גם במסגרת קולקטיב האמנים הצעירים "אנטי מחיקון", בו חברים בוגרי המחלקה שהציגו יחדיו מספר תערוכות מוערכות.

  • המיצב של קונדל מוצג במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית (רחוב הבנים 4) עד ל-11.04. שעות פתיחה: ימים ב', ד', ו' ושבת - 14:00-10:00, ימים ג', ה' - 20:00-16:00. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>