צעצוע של ביקור: סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי נסעו לסדנה מיוחדת בסין

סאמר סקול:  18 סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי, אשר סיימו בהצלחה קורס עיצוב צעצועים שנה ג', נסעו לסדנה מיוחדת בת חודש לעיצוב צעצועים ב- Ningbo ו-Yunhe שבסין. הסדנה, בחסות חברת Hape International AG , מתמקדת בפיתוח ועיצוב צעצועים בדגש על שילובי חומרים וכוללת סיורים בקווי ייצור צעצועים, ביקור ביער הבמבוק, סיור במרכז לבנייה ניסיונית בבמבוק שב Beilun, אירוח במרכז פעילות ילדים וכן סיורים באתרי טבע, מורשת ותרבות שונים.

 

הסדנה מלווה על ידי צוות החברה ומעצבים צעצועים אורחים מדנמרק ושוודיה בנוסף לראש המחלקה, יואב זיו, והמרצה גלעד דוידי אשר השתתף כסטודנט בביקור הקודם ב-2007 בנושא עיצוב צעצועי במבוק. בסוף הסדנה, סטודנטים שעבודותיהם ייבחרו לייצור, יוזמנו בקיץ 2018 לסטאז' נוסף בחברה.

עיצוב תעשייתי בסין ››

Peter Handstein, מייסד ונשיא חברת Hape International AG, היה אחד מהמשתתפים הבולטים בכנס From Rags to Apps III, הכנס הבינלאומי השלישי לצעצועים של המחלקה בשנקר. במסגרת הכנס ניתנה סדרת דיונים והרצאות, בה דוברים שונים האירו את השורשים הרעיוניים של עולם הצעצועים, יציגו את החזון ואת תהליכי הפיתוח והעיצוב וירחיבו את גבולות הדיון המוכרים של עולם הצעצועים. בתערוכה הנלווית, הוצגו מגוון צעצועים ופיתוחים משחקיים מקוריים מרחבי העולם, יחד עם עבודות נבחרות של סטודנטים ובוגרים. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים