פורטפוליו: שחר אבנט, בוגרת טרייה של המחלקה לעיצוב אופנה, מספרת על הנשים בחייה והקולקציה שיצרה

קולקציית הגמר של שחר אבנט - שפתחה את התצוגה של המחלקה לעיצוב אופנה של שנקר - הוקדשה למערכות היחסים עם הנשים בחייה: אמא, שתי סבתות ושתי אחיות, "שגידלו אותי להיות האישה שאני". האיורים הנפלאים בספרי הסקיצות שלה קיבלו נוכחות תלת ממדית בקולקציה שנעה בין שמלות אוונגארד לשמלות ערב לבישות. 

>> כל הדגמים, כל המעצבים: בקרו באתר של בוגרי המחלקה לעיצוב אופנה!

"אף פעם לא ציירתי. תמיד רציתי לצייר והרגשתי שאני לא מצליחה", סיפרה אבנט בראיון למגזין העיצוב "פורטפוליו": כשהגעתי לשנקר לא ידעתי לצייר כלום והאמת שזה היה הפחד הכי גדול שלי. היום אני מציירת כל יום, וזה חלק משמעותי בחיים שלי. זאת אהבה חדשה שמרגשת אותי מאוד". 

"היה לי די ברור שאני רוצה שבפרויקט הגמר יהיו ציורים שלי", מספרת אבנט: "במהלך השנים האחרונות בשנקר מצאתי שמתוך כל הנושאים שעבדתי עליהם היה לי הכי מעניין ליצור מתוך נושא השראה שהוא לא ויזואלי, אלא נמצא בנפש שלי, בפנים".

בדרך לפרויקט הגמר שלה, התחילה אבנט לחפש אירועים משמעותיים בחייה, משם הגיע אל הנשים שליוו אותה לכל אורך הדרך: "אני תמיד מעצבת בגדי נשים ואני אוהבת את האסתטיקה של הגוף הנשי. התחלתי לחשוב על האישה שאני התעצבתי להיות ומשם על כל הנשים שגידלו אותי ועיצבו אותי להיות האישה הזו". 

בראש העמוד: קולקציית הגמר של שחר אבנט בתצוגת האופנה של שנקר (צילום: רפי דלויה)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>