פורטפוליו: האירוע הבינלאומי השנתי של המחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר בנושא עיצוב צעצועים עם חוקרים ויוצרים מובילים ברחבי העולם

צעצועים הם חפצים המשקפים מציאות, תרבות ומסורת ומהווים בעבורנו המבוגרים אמצעי להעביר לילדינו ערכים שאנו בוחרים ושבהם אנו מאמינים. הצעצועים מאפשרים לנו לספר סיפורים לחלוק חוויות ורגשות ומאפשרים לנו לנווט ולהשפיע על חוויות הילדות. יצירת או בחירת צעצוע מסוים מהווה הזדמנות להקנות ללא מילים, דרך משחק בחפץ, ערכים אסתטיים, רעיוניים ופונקציונליים.

ב־18 במאי יתקיים בשנקר האירוע השנתי המרכזי של המחלקה לעיצוב תעשייתי בנושא עיצוב צעצועים. הדוברים בכנס ינסו להשיב על שאלות וסוגיות שמעמידות את העת הנוכחית במרכז הדיון: כיצד יוצרים היזמים והמעצבים צעצועים לילדי הדור החדש? כיצד מתאימים צעצועים לילדים בדור של טכנולוגיה מתקדמת? ומאין באים הרעיונות וההשראות לפיתוח צעצועים לילדי המאה ה־21?

הכנס הוא חלק מפעילות המחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר שתמשיך בקיץ הקרוב ביציאת קבוצת 18 סטודנטים ומורים ל־Ningbo בסין במטרה לפתח ולעצב צעצועים נוספים. בכנס ישתתפו דוברים מהמובילים בעולם בתחום יזמות, עיצוב והמצאת צעצועים, שירחיבו את גבולות הדיון המקובלים אודות צעצועים.

בראש העמוד: קוביות צבעוניות של Dado (יח"צ)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים