משנקר לבית"ר: קרן לוי, סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה, עיצבה מדים לשחקני מועדון הכדורגל "בית"ר נורדיה ירושלים"

הכדור הוא עגול והעיצוב שנקרי וכחול: קרן לוי - סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה - עיצבה מדים רשמיים חדשים לשחקני מועדון הכדורגל "בית"ר נורדיה ירושלים", לרגל עלייתם לליגה ב'. ברוח קבוצת האם "בית"ר ירושלים", ממנה פרשו מייסדי המועדון הצעיר, היא יצרה פרשנות עכשווית לחולצה המיתולגית של ימי הזוהר הספורטיים בשנות ה-80'.

"למרות שאני אוהדת של מכבי תל-אביב, נפעמתי מהעשייה ומהתשוקה של מייסדי ואוהדי הקבוצה הירושלמית, המקדישים מזמנם ומרצם לקידום משחקים המבוססים על קהילתיות ומשפחתיות, ללא שנאה, גזענות ואלימות", מספרת לוי על התגייסותה לפרויקט הספורטיבי: "בתוך הלחץ והעומס של שנה ג', לא היססתי לרגע להצטרף לפרויקט ולתרום את חלקי". 

קרן לוי ושאנן סטריט, סולן "הדג נחש" ואוהד "בית"ר נורדיה" (יח"צ)

עיצוב המדים נעשה בהתאמה לידע שצברה לוי בקורס "בניית תיק מוצר", בו לומדים הסטודנטים להכיר את תהליכי הייצור ההמוני והעבודה עם ספקים בארץ ובעולם. יחד עם נציגי עמותת האוהדים של המועדון, היא גיבשה את עיצוב המדים: החל מהגוון הנבחר, עד לפריסת השמות והמספרים ואיכות המוצר הסופי. 

"בית"ר נורדיה ירושלים" נוסדה לפני כשנתיים על-ידי אוהדים מאוכזבים של "בית"ר ירושלים", שעייפו מהאלימות ומהגזענות במגרשים. ברוח חזונו של ז'בוטינסקי, הם מבקשים לשלב בין הארץ לערכי נאורות אוניברסליים באמצעות פעילות ספורטיבית, חינוכית וקהילתית.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים