באר-שבע נט: סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקר עיצבו תלבושות שייקספיריות יוצאות דופן לתלמידי ביה"ס למשחק "גודמן"

שיתוף פעולה אופנתי ומיוחד נרקם בין הקורס לעיצוב תלבושות לבמה במחלקה לעיצוב אופנה ב"שנקר", לבין תלמידי שנה ב' בבית-הספר למשחק "גודמן". במסגרת פרוייקט מונולוגים שייקספיריים, עיצבו הסטודנטים הצעירים משנקר תלבושות ייחודיות לתלמידי "גודמן", על פי קונספט חדשני ואישי שביטא את הפרשנות שניתנה לכל דמות שייקספירית על-ידי התלמיד המגלם אותה. את הרעיון לשיתוף פעולה בין שתי גופים מובילים אלו, כל אחד בתחומו, הובילו רפי ניב, המנהל האמנותי והפדגוגי של "גודמן" ומוני מדניק, מרצה בכיר במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר.

השילוב בין החזון והפרשנות המודרנית של תלמידי בית הספר למשחק, לדמויות הקלאסיות של שייקספיר, לבין יכולות העיצוב והיצירתיות יוצאת הדופן של הסטודנטים בשנקר, יצרו שיתוף פעולה ייחודי, הנשען על מקוריות, חלוציות ונועזות.

רפי ניב, המנהל האמנותי והפדגוגי של "גודמן", אמר כי "שיתוף הפעולה בין שנקר-ביה"ס הגבוה לעיצוב אופנה ובין גודמן הנה הזדמנות נפלאה להפגיש שני בתי ספר לאומנות מהטובים בתחומם לשיתוף פעולה יצירתי ומפרה". לדבריו, "התוצאה שהניב המפגש היא מרהיבה ומקדמת את הסטודנטים משני בתי הספר. השחקנים הפיחו חיים בתלבושות המעוצבות בעוד שהמעצבים העניקו לבוש תיאטרלי ויזואלי מרהיב למונולוגים השייקספיריים שביצעו התלמידים. שני בתי הספר ישמחו להמשך שיתוף הפעולה גם בשנה הבאה".

בראש העמוד: תלבושות לבמה בעקבות שייקספיר (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>