מגזין את: ללבוש את הסלון של שני צימרמן

מי: שני צימרמן, רק בת 27, בוגרת שנקר בהצטיינות, מפעילה סטודיו לעיצוב כבר כחמש שנים, שפתחה עוד לפני סיום התואר. בזמן הזה היא הספיקה להלביש את דנה פרידר, רוני דואני, נטלי דדון, ירדן הראל, שביט ויזל, טיטי איינהו, רונה לי שמעון ועדי שילון, וכן להשתתף בשבוע האופנה האחרון בברלין.

מה: השראה לבדים מעולם עיצוב הפנים כמו בדי וילון, מפות וריפודים היוו השראה לאוסף, ביניהם גובלנים צבעוניים, ז'קארדים, קווילט, בוקלה, עור ואורגנזות. מכל אלה נולדו חליפות, שמלות ערב, קפוצ'ונים, וסטים ושמלות, באווירה המשלבת בין העולם הישן למאה ה־21.

איך: שמלת המקסי השחורה (2,000 ש"ח) השאירה אותי מעולפת. נוסף על היותה אוברסייז, היא מכסה את הגוף מכף רגל ועד ראש וכוללת סרט קשירה במותן (אופציונלי). הטוויסט מגיע מכיוון הבד – אורגנזה בשחור־שקוף בדוגמה של עלי שלכת, שהופך את כל הדוס שיק הזה לחושפני למדי. כמובן שנדרשת שכבה תחתונה שתסתיר את מה שצריך ופה נכנסת הוורסטיליות לתמונה. אני בחרתי במכנסונים בגזרה גבוהה ובחזייה אטומה, שניהם בשחור. אפשר ללכת גם על בגד גוף או על קומבינזון ולשחק עם הצבעים לפי מצב הרוח. התאמתי לה נעלי עקב שחורות (אירו, אוסף פרטי) ומשקפי שמש של טום בראון (3,700 ש"ח).

לקריאת הסיקור המלא באתר המגזין "את" לחצו כאן!

בראש העמוד: דגמים בעיצובה של שני צימרמן (יח"צ)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים