אשדוד 10: אדווה בן-ישי מאשדוד - סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר - היא השם החם בתעשיית עיצוב השמלות וכוכבת שבוע האופנה

אדווה בן ישי (25), מהסטודנטיות הבולטות של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, ייצגה את העיר אשדוד בגאווה ובגאון בפריים טיים של עולם האופנה הישראלי. 

בן-ישי נולדה בירוחם וגדלה באשדוד. היא למדה במקיף ט' בעיר ומעידה על עצמה שכבר מגיל קטן היה לך את היצירתיות שטמון בכל מעצב. "בתור נערה תמיד ידעתי שיש לי את החוש היצירתי הזה, אבל הייתי בזמנו במחשבה ללכת על תחום האדריכלות ובגלל זה גם עשיתי 5 יחידות לימוד מתמטיקה בבגרות" סיפרה.

החיים מלאי שינויים ואחרי שנת קבע בחיל האוויר, החליטה שהיא הולכת למכינה לעיצוב, שם כל יצר היצירתיות שלה התפרץ. "נרשמתי למכינה לעיצוב ובמהלך הקורס פותחים לך את המחשבה וגורמים לך להוציא את כל היצירתיות שיש בך. אנשים אולי לא יודעים, עיצוב זה לא מקצוע קל כי כל הזמן אתה צריך להמציא מחדש דברים שלא היו קודם. במכינה היה ברור לי שאני הולכת לכיוון של אופנה. ניגשתי למבחנים של 'שנקר' והמבחנים שם מאוד קשים ומספר המקומות מאוד מוגבל לעומת הביקוש. בסופו של דבר, התקבלתי ואני נהנית מכל רגע".

"הלימודים מאוד אינטנסיביים, אני כבר בשנה ג' מתוך ארבע שנים. בשנה האחרונה זה פרויקט גמר", מספרת בן-ישי: "לא הכל רק פרקטיקה, יש המון קורסים עיוניים על תולדות הביגוד ונושאים שונים. משלבים הכל מהכל. הלימודים מאוד מגוונים".

מה מקור ההשראה שלה באופנה? "אני תמיד מסתכלת מה עושים סביבי, אני מתעסקת בהמון תופעות טבע ומשלבת דרכם את העיצוב שלי. אני באה מבית מאוד סביבתי ואוהבי בעלי חיים, אז אני מניחה שזה השפיע עלי".

בראש העמוד: הדגם של אדווה בן-ישי בשבוע האופנה גינדי בתל-אביב (צילום: אבי ולדמן)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>