דרושים: מייקרים למען שינוי!

Makers Making Meaning, בשיתוף עמותת עמיחי

אחד האתגרים המורכבים בפניו עומד הצוות המקצועי בעמותת עמיחי הוא שיתוף מקבלי השירות בפעילויות פנאי, אומנות, בישול, יצירה ועוד.

כמעט ולא ניתן למצוא מוצרי מדף בארץ ובעולם המתאימים לאנשים עם פגיעה פיזית ומוטורית מורכבת מצד אחד ומגבלה קוגניטיבית מהצד השני. 

זוהי אוכלוסיית קצה שאין בעבורה כמעט מוצרים העונים על הצורך למצוא פתרונות לתמהיל המוגבלויות שלה.

במהלך התואר השני בעיצוב למהנדסים, הגענו למסקנה כי עלינו ליזום פרויקט מקצועי, ארוך טווח, בשיתוף גוף משמעותי המכיר בחשיבות הנושא ומעוניין בשיתוף פעולה בפיתוח מענים לאוכלוסיות עם מוגבלות קשה, על מנת שיוכלו לממש את עצמאותם, ולהיטיב את איכות חייהם.

במסגרת הפרויקט אנחנו מקימים קהילת "מייקרים", שתורכב ממגוון רחב של בעלי מקצוע וכישורים – מהנדסים, מעצבים, פיזיותרפיסטים, עובדי רווחה, מטפלים ואנשי צוות שונים, סטודנטים ועוד.

את התהליך שנבנה במסגרת הפרויקט, אנו משליכים על פעילות קהילת המייקרים ומשתמשים בו כמסגרת עבודה. קהילת המייקרים מקיימת מפגשי סיעור מוחין, פיתוח ומציאת פתרונות לבעיות קיימות, איפיון מוצרים ופיתוחם לאבי טיפוס כחלק מהתהליך שגובש.

כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה עם שנקר, אנו מעבירים סדנת מרקחה בתחילת חודש מרץ, בה ישתתפו סטודנטים מהמגמות השונות בשנקר, המבוססת גם כן על התהליך.

הסתקרנתם? גם אתם מהנדסים/מפתחים ומייקרים בנשמה ומעניין אתכם להצטרף? צרו אתנו קשר או הגיבו לפוסט. בן – 054355-5031 / יעל - 0524627032

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>