זרעים של חדשנות: פרויקט של סטודנטים מהמחלקה להנדסת תעשייה וניהול זכה במקום הראשון בתחרות יוקרתית לחדשנות בתעשייה

"הפרויקט בלט בפוטנציאל העסקי שלו, בניית תהליך הטיפול בחומרים הייתה טובה מאוד ואופן ההצגה היה אפקטיבי ובהיר": כך נימקה ועדת השיפוט המקצועית את הבחירה להעניק את המקום הראשון בתחרות "זרעים של חדשנות" לטל ראובן, רוזנה שוורץ ואווה קוגן מהמחלקה להנדסת תעשייה וניהול. באירוע חגיגי שהתקיים במרכז הידע לחדשנות בטכניון - בהשתתפות בכירים בלשכת המדען הראשי, התאחדות התעשיינים והחברות המובילות במשק - הוענקו להם תעודות הצטיינות ופרסים כספיים על פיתוח מערכת חכמה עבור חברת "טבע", שיישומה צפוי להוביל להכנסות של כ-2.5 מיליון ש"ח בשנה.

"הזכייה היוקרתית מעידה על האיכות הגבוהה של הסטודנטים שלנו", אמר ד"ר אלעד הריסון, ראש המחלקה להנדסת תעשייה וניהול, והוסיף כי "זוהי דוגמא מרשימה ליכולותיהם לחשיבה יצירתית וחדשנית".

הצוות השנקרי מציג את הפרויקט הזוכה בגמר התחרות:

הפרויקט הזוכה, שבוצע בהנחיית רואי זרחיה - חבר סגל המחלקה להנדסת תעשייה וניהול - מייעל את תהליך מכירת הממסים למיחזור וכולל איפיון של מערכת מידע תומכת. התהליך הוגדר תוך עמידה ברגולציה המחייבת כללי ייצור נאותים ושמירה על איכות הסביבה, כשהפתרון שגיבשו הסטודנטים מספק  מענה למפעל "טבע-טק", למחלקת הרכש וללקוחות הקצה.

התחרות "זרעים של חדשנות", המתקיימת בתמיכת הות"ת והמדען הראשי במשרד הכלכלה, שמה לה למטרה לעודד ולפתח פתרונות טכנולוגיים והנדסיים חדשניים עבור תעשיות מסורתיות. לגמר התחרות העפילו 10 צוותים מצטיינים מהמוסדות המובילים בארץ, בהם: הטכניון, אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת בן-גוריון, בהם בלט הפרויקט השנקרי. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>