חוקרי המחלקה להנדסת פלסטיקה השתתפו בכנס הבינלאומי של איגוד מהנדסי הפלסטיקה שהתקיים בברצלונה

בכירי המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר, יחד עם בוגרים ומרצים צעירים, השתתפו בכנס השנתי הבינלאומי של האגודה הבינלאומית למהנדסי הפלסטיקה (SPE), שהתקיים בברצלונה בין ה-15-14 לנובמבר.

את המשלחת השנקריסטית לאירוע הובילו ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה, פרופ' חנה דודיוק, ודיקן הפקולטה להנדסה וראש התכנית לתואר שני בהנדסת פלסטיקה, פרופ' שמואל קניג - שניהם בעלי שם בינלאומי בתחום הפולימרים והפלסטיקה.

ד"ר פביאן רוס, מרצה במחלקה להנדסת פלסטיקה, הציג את מחקרו - Optimization of Nanocomposites Injection Molding by Design of Experiments. ד"ר ליאור זונדר, בוגר המחלקה משנת 2007, הציג ממצאים מעבודת הדוקטורט שלו, שעסקה באספקטים התיאורטים והניסיוניים של הולכה חשמלית בתערובות חומרים פלסטיים באמצעות ננו-צינוריות פחמן, אותה השלים במסגרת המסלול הישיר לדוקטורט עם אוניברסיטת UMass Lowell במסצ'וסטס.

קירה ליזבוים - בוגרת מצטיינת של המחלקה לתואר ראשון ושני - נשאה הרצאה תחת הכותרת- Bisphenol-A Free Dental Composites, המבוססת על עבודת המחקר שלה לתואר שני.

לפני הפתיחה הרשמית של הכנס, דנו חברי המועצה הבינלאומית של ה-SPE בבחירת הנשיא הבא, כמו גם אודות שינוי שיטת הכנסים הבינלאומית. בתוך כך, נערכה פגישה של המועצה האירופאית של ה-SPE ושל הוועדה המנהלת של סקציית ה-Additives and Color Europe, בה השתתפף פרופ' קניג.

במהלך אירועי הכנס נפגשה פרופ' דודיוק עם פרופ' סטיב מק'רתי מ-Umass Lowell והשניים דנו על המשך שיתוף הפעולה הפורה בין המוסדות.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים