המאייר והקומיקסאי איציק רנרט מונה למ"מ ראש התכנית לתואר שני בעיצוב

המועצה האקדמית העליונה של שנקר בחרה באיציק רנרט - מבכירי האמנים והיוצרים בישראל - לממלא מקום ראש התכנית לתואר שני בעיצוב, החל משנת הלימודים תשע"ז. יחליף בתפקיד את פרופ' דגנית שטרן-שוקן, שהובילה את המסלול הבינתחומי הייחודי מאז הקמתו. 

רנרט הוא מאייר וקומיקסאי מוביל ועבודותיו הוצגו בתערוכות רבות בארץ ובעולם. מכהן כדיקן הסטודנטים של שנקר וכחבר סגל בכיר במחלקה לתקשורת חזותית, בראשה עמד בין השנים 2012-2007. סיים בהצטיינות את לימודיו במחלקה לעיצוב גרפי באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל", התמחה באיור ב-Instituto Europeo di Design ברומא וזכה במלגת ה-Cite Internationale des Arts בפריז.

"כישוריו הרבים של איציק יסללו את דרכה של התכנית לתואר שני בעיצוב לצמרת האקדמית ויאפשרו לנו להעמיק במחקר ועשייה יוצאי דופן", בירכה על המינוי נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר.

עבודה של רנרט מתוך תערוכת היחיד "תוק תוק תוק" (יח"צ)

במהלך השנים שימש רנרט כמעצב עיתונות ברבים מכלי התקשורת המובילים, אייר ויצר טורי קומיקס וקריקטורות ב"חדשות", "ידיעות אחרונות", "מעריב", "הארץ", "העיר", "גלובס" ועוד. היה חבר בקבוצת הקומיקס "אקטוס" ושימש כארט-דיירקטור במשרדי פרסום גדולים בארץ, אייר ספרי ילדים מוערכים, בהם: "האיש עם הסיפור בראש" של יוסי בנאי ו"אלרגיה" של יהונתן גפן. 

לפני שהצטרף לשנקר, עמד רנרט בראש מסלול האיור במחלקה לתקשורת חזותית ב"בצלאל" ובראש המחלקה לאיור בבית הספר לאמנויות "אסכולה". 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>