משלחת של ארגון Designer's Day מבקרת במחלקה לעיצוב תעשייתי

משלחת של מעצבים וקובעי מדיניות בתחום העיצוב והתרבות בצרפת, נציגי הארגון Designer's Day הגיעה לישראל בתחילת חודש פברואר במטרה לערוך היכרות עם העיצוב הישראלי העכשווי. במסגרת זו, ביקרו בשנקר ונפגשו עם הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי בראשותו של אלכס פדואה.

 המשלחת אורגנה ע"י טל לנצמן, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר,המנהל האמנותי של המגזין View Textile ובעל חברת Interware לתחזיות ויעוץ תדמיתי. לנצמן הציג עבודותיו בלובר ובמומה בניו יורק ובחודש אוקטובר 2010 תתקיים תערוכה שלו ושל שותפו לעסק במוזיאון האמנות והתעשייה במסגרת הבינאלה הבינלאומית לעיצוב בסנט. אטיין בצרפת. בראש המשלחת עומדת גב' לין כהן סולל, אשר אחראית על תחום העיצוב והאומנויות בעיריית פריס וקבוצה של בכירים אשר מייצגים חברות בינלאומיות בתחומי העיצוב לבית. ביניהם: אלאן לרדא, נשיא הארגון , המוכר בצרפת כמומחה בתחום העיצוב העכשווי, בריג'יט פיטוסי, אדריכלית לשעבר וכיום עיתונאית המתמחה בעיצוב הבית, פול סילברה, בעלים של מתחמי ומיזמי עיצוב רבים ויוקרתיים ומי שאחראי על הקמת מתחם עיצוב המשלב פריטי ריהוט ואובייקטים. כמו כן, יגיעו נציגי החברות הבאות:

Baccarat, Bernardaud, Boffi, Cassina, Christofle, Kartel, Kvadrat, Lafayette Maison,

Designer'a Day הנו אירוע עיצוב שנתי נחשב ביותר אשר מתרחש בפריס במשך שבוע ימים במהלך חודש יוני. מטרתו להעלות את מודעות הציבור לתרבות העיצוב באמצעות תצוגות ומיצגים, כנסים, מסיבות השקה ומסיבות עיתונאים. בביקורם בארץ, מקווים חברי המשלחת לגלות את קסמו של העיצוב הישראלי העכשווי וליצור דו-שיח עם מעצבים ישראלים צעירים. חברי המשלחת מתכוונים לאפשר למעצבים שייבחרו להיחשף בפני הקהל הצרפתי ולהציג בתערוכה הקרובה של Designers' Day, בחודש יוני.

מספר מעצבים ישראליים כבר משתפים פעולה עם חברות מובילות באירופה ותורמים לעיצוב עכשווי ביניהם כאלה אשר הציגו בעבר בתערוכת Designers' Day, ביניהם: רון ארד, אריק לוי וטל לנצמן, בוגר שנקר.

הביקור בשנקר, אשר התקיים ב-2 בפברואר, אפשר לחברי המשלחת היכרות עם 3 מעצבים ישראליים שנבחרו על ידם לשם כך: פיני לייבוביץ, מעצב תעשייתי בעל הישגים בינלאומיים ומרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר, איתי נוי ואיילה צרפתי. כמו כן, נפגשו עם סטודנטים-מעצבים צעירים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי אשר הציגו בפניהם עבודות נבחרות.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>