דניאל יעקבסון, בוגרת המחזור האחרון של המחלקה לעיצוב אופנה, העפילה לשלב הגמר של התחרות הבינלאומית AFO למעצבים צעירים

חלום קליפורניה:  דניאל יעקבסון - בוגרת המחזור האחרון של המחלקה לעיצוב אופנה - העפילה לשלב הגמר של התחרות הבינלאומית היוקרתית לאמנויות האופנה (AFO), שהתקיימה בסן-פרנסיסקו. פרויקט הגמר שלה "לרדת מהפסים" הרשים את חבר השופטים המקצועי ובלט מבין 346 תיקי עבודות של מעצבים צעירים מ-119 מוסדות מובילים לעיצוב ב-29 מדינות מרחבי העולם. 

באירוע חגיגי ורב-משתתפים - בהם בכירים בעולם העיצוב, באקדמיה ובתעשייה - כיכבו הדגמים של יעקבסון בתצוגת אופנה מרהיבה של קולקציות הפיינליסטים, שעסקו בהיבטים שונים של "אי-שיוויון". הפריטים שיצרה התייחסו למסע אישי בין ניגודים: מחד, צורך כפייתי בשליטה מוחלטת במציאות, ומנגד - חיפוש מתמיד אחר ריגושים מסעירים ויוצאי דופן. 

בין שליטה לשחרור: קולקציית הגמר של דניאל יעקבסון בתצוגת האופנה של שנקר (צילום: רפי דלויה)

אחדות הניגודים של יעקבסון - בין איפוק, ציפייה ופחד, לבין התפרצות ואיבוד שליטה - באו לידי ביטוי בפריטי StreetWear בעלי גזרות נועזות, המשלבות בדי ג'ינס קשיחים ודיטיילים מעולם הדנים, יחד עם גזרות "משוחררות" יותר ופיתוח של הדפסים גרפיים בולטים וחד-פעמיים ביד חופשית, במשחקי סריגה ורקמה. 

תחרות האופנה The Arts of Fashion מתקיימת מזה 15 שנה ושמה לה למטרה לזהות ולקדם כשרונות צעירים שסיימו את לימודיהם, הבולטים ביצירתיות, מקוריות וחדשנות.

בראש העמוד: קולקציית הגמר של יעקבסון, שהוצגה בתחרות בקליפורניה (צילום: Simon Houeix, יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>