תערוכת " מלגת הגר ברקת" 2022-2023

תערוכה

תערוכת " מלגת הגר ברקת" 2022-2023

בתערוכה האיור מוצגות עבודות של הגר ברקת לצד עבודותיהן של סטודנטיות מצטיינות מהתמחות איור במחלקה לתקשורת חזותית: סוזן בליי, שחר הוס ואביב צדוק.

השנה מוצגים איוריה של הגר לספר, The Jewish Hipster Cookbook"&quot. ספר בישול של המטבח היהודי האשכנזי.

הגר בחרה לספר את סיפור המטבח היהודי דרך טיול של צעיר ישראלי במעדניות הדליקטסן היהודיות של מנהטן. האיורים מתארים סצנות שעובר הבחור במסעו לצד איורי המאכלים שבהם הוא נתקל. אופי הקו של הגר מספק מבט מרענן על המטבח היהודי. הספר נעשה במסגרת הקורס עיצוב ספרים בהנחיית נועה שוורץ 2019. השנה זו הפעם השלישית שהקרן על שם הגר ברקת מעניקה מלגות מצויינות לסטודנטים מהתמחות איור.

קרן הגר ברקת, הוקמה לזכרה של הגר ובהשראתה. הגר, מאיירת ישראלית מוכשרת ומבטיחה נפטרה כשהיא בת 27 בלבד, בראש השנה,20 בספטמבר 2020. הגר ביקשה ממשפחתה להמשיך את העשיה בעולם האיור והעיצוב, ומבקשתה הזו נולדה הקרן לזכרה. הקרן הינה עמותה רשומה ללא מטרות רווח, אשר נוסדה בשנת 2021 על ידי הוריה של הגר במטרה להנציח את ערכיה כאדם, כמאיירת וכמעצבת צעירה ופועלת לקידום

ערך המצויינות בשדה האיור המקומי. הקרן מעניקה מלגות ופרסי מצויינות על שם הגר לסטודנטים לאיור ועיצוב ותומכת במייזמי איור ואומנות במרכז ובפריפריה.


התערוכה תעמוד עד ה-15.6.2024.

בודק...