ידע עם: המרצה יובל עציוני במפגש הרביעי של סדרת ההרצאות המצליחה

6/12/17 11:52 חדר 10, בנין פרניק // אנה פרנק 12, רמת-גן

פעם בשבועיים, הסטודנטים במחלקה לעיצוב טקסטיל מניחים את הכלים, לא סורגים, לא אורגים ובטח שלא מדפיסים. סדרת ההרצאות החדשה "ידע עם" היא סדרת מפגשים אישיים עם דמויות מובילות מעולם הטקסטיל והעיצוב, ביניהם מורי המחלקה ובוגריה שיספרו על דרכם המקצועית. 

המרצה והבוגרת יובל עציוני, קיימה מפגש אינטימי בו היא דיברה על דרכה המקצועית בעולם העיצוב וחלקה תובנות לגבי הדרך בה היא ומעצבים אחרים עברו במהלך הקריירה. 

עציוני היא בעלת תואר מוסמך (M.Ed) בהצטיינות מהחוג ללימודי אוריינות חזותית במכללת סמינר הקיבוצים, במסגרתו חקרה את תולדות עיצוב הטקסטיל בישראל. קודם לכן השלימה בהצטיינות תואר ראשון במחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, במהלכו זכתה בפרס "אנדריאה גל" לבוגר מצטיין בעיצוב סריגים, ולמדה אמנות וחינוך במכללת אורנים. בימים אלו היא לומדת ביחידה למחקר תרבות באוניברסיטת תל-אביב, במטרה להרחיב את המחקר בעיצוב ותרבות טקסטיל בישראל. 

במהלך השנים הציגה עציוני מעבודותיה בתערוכות רבות בארץ ובעולם, בין היתר בארה"ב, גרמניה ובלגיה. בשנת 2016 הוצגה תערוכת היחיד שלה - "בדק בית" - בגלריה פריסקופ בתל-אביב, לפני כן השתתפה בתערוכה המוערכת "ארוגים בתודעה" במוזיאון ארץ-ישראל (2014), בתערוכת "טקסטלירי" בגלריה לעיצוב "פריסקופ" בתל-אביב (2013) ובתערוכה "שדות פרומים" במוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה (2017). 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים