שש בשנקר: "Catch and Release" - הרצאה מאת האמן כרם נאטור

17/11/20 18:00 - 19:00 ZOOM // https://us02web.zoom.us/j/82705859432

האמן כרם נאטור מגיע להרצאה, במסגרת "שש בשנקר" של היחידה להיסטוריה ופילוסופיה בשנקר, בה ידבר על הפרקטיקה האמנותית שלו, תהליך העבודה, ומקורות השראה. 

במהלך ההרצאה יציג חלקים נבחרים מעבודות וידאו ארט שלו וגם כן רישמוים וצילומים. 

עבודותיו של נאטור מתעסקות במאפיינים של זהות, בנזילות שלה ובאופן בו היא מובנית ונכפית על ידי מסגרות שונות – משפחה, חברה, תרבות, פוליטיקה ומגדר. השחקן הראשי ברישומיו של נאטור היא דמותו, אותה הוא לוקח למסעות היסטוריים, תרבותיים וחברתיים. מדיום הוידיאו הוא שפת האם של נאטור, ממנה התפתחו הרישומים. הנוכחות הפיזית של הגוף, מהווה מוטיב חוזר בעבודותיו של נאטור, תוך הדגשת ההקשרים האלגוריים הנלווים לקיומו של הגוף. ברישומים השונים מתייחס נאטור פעמים רבות לדמות האמן במשחקיות, הומור וציניות.

>> לכניסה להרצאה לחצו כאן!

כרם נאטור (נ. 1992) הוא אמן ומרצה החי ועובד בתל אביב. נאטור בוגר התוכנית לתואר ראשון במחלקה לאמנויות המסך (BFA) ותואר שני באמנויות (MFA) של האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, ירושלים. העבודות שלו הוצגו במוזיאונים ופסטיבלים שונים בארץ ובעולם, ביניהם מוזיאון תל אביב, מוזיאון ישראל, מוזיאון בוכום (גרמניה), מוזיאון ינקו דאדא, פסטיבל אוברהאוזן לסרטים קצרים (גרמניה), מוזיאון חיפה, ונערכו לו תערוכות יחיד בגלריה לאמנות אום אל-פחם, גלריה רוזנפלד, וגלריה הולו ספליט (קרואטיה). נאטור זכה בפרסים שונים בניהם פרס לאמן וידאו בראשית דרכו מטעם משרד התרבות לשנת 2019 ופרס קיפר מטעם קרן וולף לשנת 2020.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים