הרצאות אורח: אינטגרציית מערכות וטכנולוגיות IOT

21/5/19 9:00 - 12:00 אודיטוריום בניין מיטשל // ידע-עם 8, רמת-גן

בית הספר להנדסת תעשייה וניהול שמח להזמינכם לצמד הרצאות אורח, שניתנות במסגרת הקורס  ״אינטגרציית מערכות וטכנולוגיות IOT״, בניהול רחל בן חנוך.

אורן דרורי - סמנכ״ל מוצר בחברת אפימילק Milk is a High-tech product 9:00-10:20

בד בבד עם השינויים הכלכליים שעוברים על תחום גידול הפרות (בדומה לענפי חקלאות נוספים), הרפתות הופכות לגדולות יותר ומתוחכמות יותר. טכנולוגיות מתקדמות מחלחלות לענף בקצב גובר ומאיצות את השינויים התפעוליים והכלכליים: AI ו-BI (Artificial Intelligence, Business Intelligence), BIG DATA מונע ע"י יכולולת מבוססות CLOUD, סנסורים,ואוטומציה. טכניקות רובוטיות מתקדמות במיוחד (Group robotics, Co-bot) מאפשרות חליבה רובוטית מלאה בקצב מהיר והיקפים גדולים.

אורן דרורי מבצע תפקידי ניהול בחברות הי-טק מגוונות משנת 2001, כולל תפקידי ניהול מוצר וסמנכ"ל שיווק בחברת קומטאץ מתחום הסייבר, שיווק וניהול מוצר בקומברס (תחום הטלקום), והיה מעורב בהקמה של 7 סטרטאפים – רובם בתחום הרפואי.

אורן חתום כממציא על 13 פטנטים, ובעל תואר שני בתיאוריה כלכלית מאונ' ת"א. כיום הוא חבר הנהלה ומוביל את תחום המוצרים בחברת אפימילק – מובילה עולמית בפתרונות טכנולוגיים לניהול ואוטומציה של רפתות חליבה.

ד״ר ליאור לימונד - חוקר במעבדת המחקר של IBM פתרונות IOT חדשניים למערכות התראה לבטיחות עובדים 10:40-12:00

בהרצאתו יסקור ד"ר לימונד את עבודתו בשלוש השנים האחרונות בתחום המחשוב הלביש ו״האינטרנט של הדברים״, המיושם בייחוד לצורך שיפור בטיחות עובדים בסביבת העבודה. 

ד״ר לימונד, חבר סגל במעבדת המחקר של IBM בחיפה משנת 2010. עד שנת 2013 עסק ליאור בפיתוח פלטפורמה חדשנית של מערכות שירות משולבות. לאחר מכן חקר את התחום של קבלת החלטות מרובת מטרות.
 
משנת 2015 עוסק ד״ר לימונד ביישומים מערכתיים של טכנולוגיית מחשוב לביש. ליאור זכה במספר פרסים על מחקריו פורצי הדרך במעבדות IBM.
 
בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול ותואר שני בהנדסת מערכות מידע מאוניברסיטת בן גוריון. את התואר השלישי השלים ד״ר לימונד בתחום של ניהול מערכות מידע באוניברסיטת בריטיש קולומביה בקנדה.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים