תערוכת הבוגרים של המחלקות להנדסת תוכנה והנדסת חשמל ואלקטרוניקה בשנקר 2019

18/7/19 18:00 - 22:00 בית רוזן // הבונים 14, רמת גן

אחרי שנה וחודשיים של עבודת מחקר אקדמי, כתיבת מסמכי אפיון מקצועיים ותכנות ברמה בינלאומית - הגענו לרגע האמת! הצגת פרויקטי הגמר של המחלקה להנדסת תוכנה והמחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, המציבות את העבודות בקדמת הטכנולוגיה, ברמה מקצועית שאין שנית לה בארץ בתחומי ההנדסה! תערוכת הבוגרים 2019 תוצג על פני 3 קומות בבניין רוזן שברמת גן, בנוכחות אורחים מכל הארץ.

ומה בתכנית? מערכת צבאית לניהול הכוחות בשטח ומתן יכולות תקשורת בתנאי קיצון לא שגרתיים, שרוול רגל לביש המסייע לחולי פרקינסון בהתמודדות עם קשיון שרירים, מערכת חכמה המנטרלת את הרכב מרחוק באמצעות הטלפון הנייד, טלוויזיה אינטראקטיבית שמרחיבה את סגנון הצפייה בתוכן, מערכת לבקרה ולניטור תנאי גדילה וצמיחה של צמחים, מערכת IOT לניהול חכם של מערך האשפה ברמת גן, צמיד חכם שהודפס במדפסת תלת ממדית במחלקה ויכול להנחות את הדרך לרוכבי קורקינטים בתל אביב, עגלת קניות חכמה שעוקבת אחרי הלקוח בסופר ועוד ועוד.

בנוסף, בין הפרויקטים שיוצגו בתערוכה תוכלו למצוא מגוון אפליקציות שפותחו במסגרת הקורס מבוא למחשוב מובייל של תלמידי שנה ג', ביניהן אפליקציה המאפשרת חיבור בין אנשי ניקיון ברמה גבוהה ללקוחות פוטנציאליים, אפליקציה להצבעה עבור לוקיישן להופעה ופלייליסט לאמנים אשר רכשו את שירותיה, ואפליקציה המסייעת למשתמשים לנהל משק בית בדירת שותפים. בנוסף, תתכוננו להתמכר למשחק איקס-מיקס-דריקס מיוחד, להתעדכן במצבו השוטף של הכלב המשפחתי באפליקציה מיוחדת, לאגד מידע על קבוצות, שחקנים וסטטיסטיקות בליגת ה-NBA תוך ניבוי אחוזי ניצחון בין הקבוצות, לצד מגוון רחב של אפליקציות ייחודיות נוספוץ שפותחו במחלקה.

וזה עוד לא הכל - בהתמחות הנדסת ווב וענן בקורס מחשוב ענן של המרצה עמית דונסקי, פיתחו הסטודנטים מערכת לכנסים שמכוונת את המשתתפים לעמדות של הפרויקטים שמעניינים אותם. במערכת משולבת אלקסה - אטרקציה בפני עצמה - מערכת "שתוכל לשמוע" מה שואלים אותה ולהגיב בהתאם לקהל.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים