אובייקטים בתקשורת חזותית: רב שיח על היחס בין עטיפה לאריזה

17/1/18 19:30 - 21:30 מוזיאון יפו העתיקה, רח' טיילת מפרץ שלמה 10, יפו

כיצד ניגשים לעצב על גבי גופים תלת ממדיים? מה ההבדל בין עיצוב גרפי לתלת ממד לעיצוב גרפי לדו ממד? מתי שם המעצב דגש על עיטוף לשם הגנה, או על אריזה לצורך אפיון המוצר ובידולו מול מוצרים אחרים? שאלות אלו ואחרות יידונו ברב-שיח בהנחיית דקל בוברוב, ראש המחלקה לתקשורת חזותית, ובהשתתפות דקל מימון, שי ניפוסי וארנסטו ביכובסקי. הרב-שיח מתקיים במסגרת התערוכה "עומק: אובייקטים בתקשורת חזותית"  ויעסוק בשאלות של צורה ותפקיד כפי שהן משתקפות בעבודתו של מעצב גרפי. 

ארבעת ערבי רבי-השיח של התערוכה מתקיימים בהשתתפות מעצבים, אמנים ותיאורטיקנים אשר בעזרתם ינסו להעלות סוגיות ולשאול שאלות הנמצאות בטווח שבין תאוריה לפרקטיקה ובין מקצוע התקשורת החזותית לדרכי הביטוי שלה בתהליכי עבודה ומוצרים המשתמשים בחומר וחלל. 

"עומק: אובייקטים בתקשורת חזותית", התערוכה השנתית של המחלקה לתקשורת חזותית באוצרות הילה שאלתיאלי ומיכל פאוזנר, עוסקת ביחס בין דו ממד לתל ממד כפי שהוא משתקף בתקשורת חזותית. העבודות המוצגות בתערוכה נבחרו ונאספו משנות הלימוד השונות ומהקורסים השונים הנלמדים במחלקה, החל מקורסים שעצם מהותם הוא התעסקות בעיצוב של האריזות עצמן ו/או עיצוב גרפי על גבי מכלים קיימים, קורסים שאינם תלויי פורמט או פלטפורמה ופרויקטי גמר אשר במסגרתם פנו הסטודנטים מיוזמתם לעיסוק בנפח, חומר, אובייקט וחלל.

  • רב-השיח יתקיים בערב רביעי, ה-17.01.18, בשעה 19:30 במוזיאון יפו העתיקה, רח' טיילת מפרץ שלמה 10, יפו. 

אל תחמיצו: לעמוד האירוע בפייסבוק לחצו כאן!

בראש העמוד: דניאל שוקרון (שנה ד'), Cutties, מתוך קורס עיצוב ופיתוח מוצר מדף בהנחיית מיכל פאוזנר.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים