שנקר על הבר: האם כדאי להתנשק עם אודם ואיך מתרגמים רעיונות למעשים?

23/1/17 19:00 - 21:00 הארנב הלבן // אליאב 8, רמת-גן

מה הקשר בין שפתון אדום לגלולות ויאגרה ואיך מוציאים מהראש רעיון שנתקע בו? סדרת ההרצאות "שנקר על הבר" חוזרת לרמת-גן לערב מרתק ומעורר השראה בין עיצוב, טכנולוגיה, חדשנות, אמנות והנדסה. 

המפגש הרביעי של "שנקר על הבר", שיתקיים בבר "הארנב הלבן", יספק פרשנות מרתקת ומעוררת מחשבה על הרגעים היומיומיים שמשאירים אותנו עם סימני שאלה:

  • האדום היום אדום מאוד: פרופ' צבי קורן - חבר סגל המחלקה להנדסה כימית - יחשוף את הקשר המפתיע בין שפתונים, מעדני "יופלה", קמפרי, התלמוד, עולם המדע וגלולות ויאגרה. פרופ' קורן, העומד בראש "מרכז אדלשטיין" לחקר ממצאים עתיקים, הוא מומחה בעל שם בינלאומי בצבעים טבעיים שהיו בשימוש בימי קדם ומצויים בתעשייה של ימינו. 
  • רטוריקה, רעיון ומה שביניהם: מר רועי שכנאי, חבר סגל המחלקה לעיצוב טקסטיל, יספר על אמנות השכנוע וסודות הנאום המנצח ועל מילים שמובילות לביטוי רעיונות. שכנאי הוא מעצב רב-תחומי, חובב טכנולוגיה, עיצוב ואת החיבור ביניהם. 

סדרת ההרצאות "שנקר על הבר" מציעה חיבורים יוצאי דופן בין עולמות התוכן של שנקר ומאפשרת להכיר מקרוב את הסטודנטים, הבוגרים וסגל המכללה. האירועים מתקיימים בהובלת אגודת הסטודנטים של שנקר בשיתוף עיריית רמת גן, מרכז הצעירים של העיר ("הקומה השניה") ומנהלת הבורסה. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים