המחלקה לתקשורת חזותית שוברת את מוסכמות העיצוב בתערוכת "עיצוב בסיסי"

10/1/20 11:00 - 1/2/20 20:00 גלריה פריסקופ // בן יהודה 176, תל אביב

זוהי השנה החמישית ברציפות בה מקיימת המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר תערוכה שנתית, אשר עוסקת בהיבטים שונים של המקצוע, בוחנת מגמות ודנה בשאלות עקרוניות של תרבות ועיצוב.

השנה תציג התערוכה עבודות של מרצי ומרצות המחלקה שיציגו פרויקטים אישיים שהחלו מתרגיל שניתן לסטודנטים בשנה א' בקורס מבוא לעיצוב גרפי, אשר שמו לאורך שנים היה "עיצוב בסיסי"

שמו המקורי של הקורס נתן את ההשראה לתערוכה השנתית – בה כל מרצה פיתח ויצר מתוך נקודת מבטו האישית על עיצוב – ובכך יציגו, למעשה, עבודות שאינן עיצוב בסיסי ואף יבטלו את ההגדרות של מהו עיצוב. 

עבודה של רחל דהן מתוך התערוכה (צילום: נדב ברקן)

המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, שואפת למצוינות מקצועית ואינטלקטואלית כאחת: היא מקנה לסטודנטים הבנה נרחבת בכל התמחויות העיצוב הרלוונטיות לתחום ומעודדת יצירתיות, מקוריות ורגישות למאפיינים הצורניים והעיצוביים של המציאות.

המחלקה מאפשרת גישה למגוון רחב של התנסויות ולימודים מעשיים, הומאניים ותרבותיים. הסטודנטים במחלקה מקבלים כלים להתפתחות אישית כיוצרים ייחודיים, תוך כדי התייחסות לסביבה בה הם לומדים וחיים: הסטודיו, העיר, החברה, המדינה, עולם הכלכלה והתעשייה.

  • אירוע הפתיחה החגיגי יערך ב-10.01.20 בשעה 12:00!

בנוסף, במהלך חודש ינואר יתקיימו בתערוכה שני אירועי שיח גלרייה, בהשתתפות האמנים ומרצי המחלקה קובי פרנקו, זוהר קורן, רחל דהן, מירי פרנקל, בן בן חורין ועוד. השיחות יתקיימו ביום רביעי ה-15.1 וביום חמישי ה-23.1 בשעה 20:00.

גלריה פריסקופ, בן יהודה 176, תל אביב. שעות פתיחה: שני-חמישי: 17:00-20:00 | שישי-שבת: 11:00-13:00 | ראשון: סגור.

אוצרים: הילה שאלתיאלי ונדב ברקן

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים